Fyzická zátěž po laserové operaci

Fyzická zátěž po laserové operaci

vallery  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Můžu se zeptat, jak to probíhá po zákroku? Mám roční dítě a provoz domácnosti je na mě. Dceru dost nosím v šátku - může to po operaci vadit? Dá se to zvládnout po operaci i s dítětem nebo by bylo lepší to ještě odložit? Mám -4 dioptrie a 4 cylindry na obou očích, který zákrok doporučujete a dá se i na splátky? Děkuju, hezký den. V.
Oční klinika NeoVize Brno  |  Premium member  |  Brno
  • 167 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den. Postarat se o dceru bude problém jen asi první 4 hodiny po zákroku. Pak není důvod to nezvládnout. Většina lidí je schopna již od druhého dne normální kancelářské práce. Pokud se chcete dozvědět více zkopírujete následujícíc odkaz do internetového prohlížeče http://www.neovize.cz/cs/caste-dotazy-faq-7/
Dostanete se do sekce časté dotazy - jsou zde podrobné odpovědi na desítky nejčastějších dotazů týkajících se zákroku.
Pokud máte kombinaci -4 a -4 cyl doporučuji zákrok femtosekunodvým laserem typu NeoLASIK s doživotní zárukou v ceně. Cena je 19000 korun. Splátky vám přiliš nedoporučuji - splátkové systémy zákrok prodraží o 20 až 30% ročně. Pokud něco, tak je nejlepší požádat o spotřebitelský úvěr v Komerční bance - pokud máte vy nebo manžel stálý plat a nemáte další závazky neměl by být problém ho dostat.
Pokud se budete chtít objednat na vyšetření zavolejte prosím na níže uvedená čísla
Děkuji za dotaz a zdravím
MUDr. Josef Hycl, CSc.
lékařský ředitel Oční kliniky NeoVize

Oční klinika NeoVize
Viniční 235
615 00 Brno - Židenice

tel:  517 ... Zobrazit číslo 517 070 700  Telefon
tel:  517 ... Zobrazit číslo 517 070 707  Telefon
mobil:  775 ... Zobrazit číslo 775 858 700  Telefon
fax:  533 ... Zobrazit číslo 533 306 113  Telefon
e-mail: info@neovize.cz

www.neovize.cz

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí