Bolesti po UNI TEP

Bolesti po UNI TEP

cornius  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den, již jsem se zde jednou dotazovala na bolesti po UNI TEP kolene. Jsem více jak 4 roky po operaci, s přetrvávajícími bolestmi operovaného levého kolene, bolest jde i do holeně. Nyní se léčím s ostruhou na patě pravé nohy a bolest kolene se zhoršila, zřejmě odlehčováním si od bolesti paty druhé nohy. Mám i bolesti bederní páteře a kyčlí, které si myslím souvisí s problémem dolních končetin, protože při chůzi se "kolíbám jak kačena". Dle mého ortopeda je koleno podle RTG v pořádku, mám to vydržet jak nejdéle to půjde, další operaci nedoporučuje, protože bych mohla mít problémy stejné, ne-li horší. Rozhodla jsem se změnit ortopeda, abych se dozvěděla i názor jiného odborníka, zda je skutečně s kolenem vše OK. Nevím, zda mohu požádat o jiné než RTG vyšetření, které by detailněji zjistilo, kde je problém. Dle mého názoru asi něco skutečně v pořádku není. Připadám si už jako hypochondr,ale na nohách vydržím 2 hodiny s bolestmi, bolest mě omezuje v hledání si vhodného zaměstnání i v aktivním osobním životě. Můj stav mě již vyčerpává i psychicky. Prosím o radu a děkuji za odpověď. Jarka
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
nechal bych to na kolegovi, kterého budete kontaktovat. Jako odborník by sám měl vědět, jaká vyšetření Vám navrhne.
prim. Moster, Revmacentrum
anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den přeji.
Manžel je bývalý železný muž, maratonista apod. Aktivně do svých 55 let. Dnes má 74 roků a udržoval se až do operace plaváním. 4 x týdně si odplaval 1.5 km v čase 40 min. Bere 17 let warfarin, po těžkém úrazu. Nikdy nebyl nemocný. Teď po operaci má otok a nemůže koleno ohýbat, protože je to bolestivé. Manžel není žádná pápěrka, vydrží hodně a je tvrdý. Ale toto nezvládá. Personál ho za to cepuje. Myslím si, že mu byla nasazena hned v počátku na cvičebním stroji příliš vysoká flexe - 56 °. Kvik test má 1,3. Před operací se držel na hodnotě 2,6. Medikamentózně je ošetřen.Co s tím? Tam, kde je otok, je slabší výživa. Bojím se, aby nevzniknul ještě větší problém. Uvažovali jsme o Wobenzynu, ale zatím má nasazeno dost léků - asi by to nebylo to pravé ořechové.
Můžete mi poradit?
Děkuji za spolupráci a zdravím
Jiřina Polánková
kaolin  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
Pokud to má být dotaz směřovaný ke mě tak radím to co pomohlo i mě a to dokonale si prostudovat Edgara Cayce třeba tu jeho "100+1 pro zdraví a krásu".Potřebujete jen pružné obinadla a arašídový,olivový a ricinový olej.Stovce lidí už jsem tak odepisoval ani jednou se už nikdo neozval asi 100% úspěch nebo ne? K O
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Traumatologie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
prosím Vás , a ten olej, to se maže, nebo pije?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí