Edém šlach ...

Edém šlach ...

Jana  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,jsem 2 měsíce od úrazu nohy(zlomenina 3 MTT, distorze chopartova kloubů)po ukončení neschopnosti se mi bolesti vrátili (asi za dva týdny),byla jsem na sonu, grafický nález zní: edém šlach mi.tibialis ant.a extenzoru prstů pravý nohy ve výši TC kloubů -zesílení šlach a jejích obalů se zmnoženou náplní v obalů šlach. Bez jiných ložiskových a strukturálních změn šlach. Bez ohraničené kolekce tekutiny vhodné k punkci v měkkých tkáních ventrálního bérce a nohy PDK. Nebylo mi nic pořádně vysvětleno, zda se tam jedná taky o zánět šlachy? Už to je třetí týden od nálezu, doktor mi akurát doporučil magnetotetapii(nevidím žádný pokrok) mazání voltaren a další věci, které mi vůbec nezabrali, jsem na neschopence s tím,že nevím co mi vlastně je a jak to léčit.. Ortopeda mám až za dlouho. Neměl by se edém šlach léčit znehybněním (ortezou)? jedná se teda taky o zánět? Případně kam s tím jet (na chirurgii nad tím mavli rukou)že je to prej jen z přetížení jako pourazovy stav.. opravdu bych ráda věděla co mi je a jak to léčit děkuji moc

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí