Bolest sedacích kostí po operaci kyčle

Bolest sedacích kostí po operaci kyčle

Máša
Máša  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den, jsem po operaci kyčle 7 měsíců. Mám problém při sezení, bolí mě obě sedací kosti, chodím na rehab. cvičení. Prý se jedná o dysbalanci. Problému předcházela prudká bolest na operované straně. Stalo se mi to při špatném došlápnutí a snaze zabránit pádu. Děkuji za radu JM
pejskomilka  |  návštěvník  |  Praha
  • 69 odpovědí
  • 19 Likes
Dobrý den Mášo, tak jsem pár dní doma. .....bojuju a VŠE je na román!
Děláte mi starosti. Hlavně, že jste pod dohledem rehab. Poznala by, kdyby se něco hnulo, ale to nemyslím. Snad jen RTG pro klid! Mne už v rehabil.ústavu noha nebolela neb jsem cvičila a byla pod dohledem a hlavně vše doatala pod nos. Doma je hůře a bobkuji strachem ze špatného pohybu. Bohužel, musím občas odpajdat bytem o jedné berli, což VÍM, že je velmi špatně, ale potřebuji druhou ruku k základním věcem. Dnes se mi varovně ozvala bolest v třísle tak musím více cvičit předepsané cviky, které doma více flákám a bohužel nohu více zatěžuji. Zdravím vás a držím palce,aby se stav zlepšil a nebylo to nic vážnějšího. Hlavně,že jste neupadla!!!!!!!!!!!! Ozvěte se jak se věc vyvíjí. L.
Máša
Máša  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Zdravím, milá pejskomilko, Libi ? jsem ráda, že už jste doma. Vím, co to obnáší denně za tóčo. Jen se obstarat, obléknout, něco malého uvařit. Noste všechno na krku nebo v malé tašce na holi, venku bágl na záda. Píší, že se kloub usazuje 7 měsíců i déle, tak musíme být trpělivé. Já na delší cestu do města nosím trek.hole, neváhám ani vzít si francouzky. S těmi stačím i mládí. Zítra jedeme se sborem zpívat na mez.soutěž do Krakowa, bude to moje zatím nejdelší cesta autobusem, kromě cesty za dcerou do Prahy. Nesmím tolik sedět u počítače, hraju slovní fotbal, tak si 10 her denně odsedím. Co pejsek, jak to s ním jde ? Mějte se pěkně a dík za podporu a ohlas. Srdečně JM s :-) Od května jsem už prababkou:-D

Reakce na Máša

Juliesvarc  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 58 odpovědí
  • 13 Likes
Paní Mášo a P. Pejskomilko! Já jsem byla na operaci 24. 4. a zítra jdu na kontrolu k ortopedovi. Rentgen mám za sebou, tak jsem zvědavá co mi řekne. Doma je to také horší s pejskem, ale chodí mi každý den kamarádky a děti přes týden ale stejně musím sama, jak píše p. Pejskomilka. O jedné holi a zapomenu a ohnu se a také šlapu kolem linky bez hole, tak snad to nebude horší. Ale jde to . Také mám cementovou náhradu a to říkají že s tou se dřív chodí. No a po kontrole lázně. Vám p. Mášo přeji aby to bylo dobré a p. Pejskomilce to samé. Přečkali jsme to a to je hlavní. Držím pěsti. :)

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí