Chůze po schodech po TEP kyčle

Chůze po schodech po TEP kyčle

Máša
Máša  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den, za 14 dní podstoupím operaci kyčle, TEP, nevím, jak se pohybovat po schodech, když se na operovanou nohu nesmí došlápnout. nebo ano ? Aspoň s menším došlapem? Bydlím od nemocnice 150 km, je možné požádat o sanitku ? Ještě užívám léky : Sumatriptan, občas, Aulin, Novalgin, Fevarin, moho je užívat dále ?
Díky za odpověď Máša
Bonka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, chůzi Vás naučí na rehabilitaci nebo sestřičky na ortopedii a o sanitku si samozřejmě řekněte. S léky si nevím rady, to je pro doktora, určitě se nějaký ozve. Jinak přeji hodně zdraví a operace se nebojte!!! B.
Máša
Máša  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Děkuji za přání, už se bojím míň , hezký den s :-)
beda 13  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 18 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,Máte obavy jak budete chodit po operaci,nic si z toho nedělejte,já jsem je mněl také, a už mám výmněnu kyčle na levé noze podruhé. Po první operaci jsem po deseti dnech šlapal 3 patro,bez problému,po2 operaci ,to už bylo trochu horší,to už jsem strávil v nemocnici 21 dní,ale 3den už jsem se pohyboval po chodbě v nemocnici,lékaři Vám všechno vysvetlí, a budete to zase dobré,vše se dá naučit a zvládnout,já jsem to prožívál před dvěma roky,a to jsem mněl 65let. Přeji Vám vše dobré a brzké uzdravení Pepa.
Máša
Máša  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 32 odpovědí
  • 11 Likes
Milý Pepo, děkuji za povzbuzení, mě je o pár let víc, snad budu mít sílu v rukou :-)

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí