Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Operace vbočených palců - hradí pojišťovna? - Noha - vbočený palec - Diskuze

Operace vbočených palců - hradí pojišťovna?

Operace vbočených palců - hradí pojišťovna?

Jindřiška  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 3 Likes
Dobrý večer,trápí mne vbočené palce na obouch nohách. Je mi 20 let. Ortoped mi řekl,že mne operace nemine,ale že mám přijí se ukázat za rok. Chtěla bych se zeptat,za jak dlouho po konzultaci s doporučením bych se operace dočkala u vás a zda je zákrok plně hrazen pojišťovnou. Předem děkuji za odpověď.
Mašková
MUDr. František Picek  |  Basic member  |  Ortopedie  |  Praha
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, v případě, že zákrok by byl opravdu indikován a po dohodě o typu operačního výkonu, připadá termín k operaci zhruba v intervalu 2 - 3 měsíců. Zákrok je plně hrazen pojišťovnou. Pokud se rozhodnete pro konzultaci, zavolejte na linku XXXXXXXXXXX (recepce) a dohodněte si termín. Děkuji a přeji hezký den MUDr. František Picek, XXXXXXXXXX
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
operace vbočených palců jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Termíny mají různá pracoviště individuální, zkuste se informovat jinde ve Vašem regionu.
prim. Moster, Revmacentrum

Související recenze a zkušenosti

Hanča 24.9.2018
Spokojený/á

Nekonečně děkuji "mému" skvělému lékaři Mudr. Vrecionovi za profesionální, odborný a lidský pristup. Klinika se nedá srovnat s jakoukoli nemocnici.

2 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí