Obstřik vyhřezlé plotýnky

Obstřik vyhřezlé plotýnky

Hela  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den pane doktore,ve středu jsem byla na obstřiku vyhřezlé plotenky pod CT. Pan primář mi řekl,že je vyhřez tak velky,že budu asi muset na operaci,ale že uvidíme. Dnes je to uz třeti den,bolesti mam hrozne,dojdu sotva na WC,stát nemůžu,sedět taky ne. Pořád jen ležím. Boli mě leva noha,v jakékoliv poloze. Chtěla jsem se zeptat,je možné,že by obstřik začal působit až za nějakou dobu nebo mam raději zavolat na neurologii a říct jim,jaké mám potíže? Paní doktorka mi řekla,ať zavolam tak týden 14 dnů po obstřiku,ale nevím,jestli ty bolesti jsou normalní. Předem děkuji za Váš čas a odpověď :-) Helena
MUDr. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 248 odpovědí
  • 76 Likes
Dobrý den, nejedná se o obstřik ploténky , ale nervového kořene. Pokud nemáte žádný efekt po tomto obstřiku, nelze očekávat nějaké další zlepšení. Pokud chápu správně, máte jiné bolesti než dříve ? Pokud máte potíže celkově déle než 2-3 měsíce bez zlepšení, pokud máte jasný výhřez na MRI a pokdu máte také klinické známky poškození kořene nervu ploténkou ( to posoudí neurolog ), tak je rozumné podstoupit operační řešení. To si ale netroufám touto cestou posuzovat.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí