Brnění prstů a bolest předloktí

Brnění prstů a bolest předloktí

rachel  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
před pár týdny mne začaly nenápadně a nyní už trochu víc brnět prsty a pobolívat předloktí. To se týká zejména pravé ruky, začíná ale i levá. Dále - mírná necitlivost v prstech a celkově pocit jistého ochabování. To vše se projevuje zejména večer a díky tomu se bojím usnout (strach, že už nebudu hýbat rukama). Jestli jsem to dobře pochopila, jsem poměrně typický potenciální pacient s touto diagnózou. Učím hudební výchovu a pravidelně hraji na klavír s samozřejmě hodně pracuji u PC. Jedná se o tuto diagnózu a kde se mohu nechat vyšetřit? Bydlím v Praze 11. Děkuji za odpověď.
Pavlína
Pavlína  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Pročítám internet a nevím zda mám taky něco z toho :( Už rok intenzivně posiluji, tam žádný problém není, dříve mě boleli hodně záda a po posilování bolest ustoupila. Teď jsme si ale na léto koupili takovou tu rotační sekačku, je to lepší než chodit do posilky a mám super aerobní pohyb. Jenže louka je veliká a já sekám téměř obden, začala jsem mít ale obrovské bolesti do rukou, brní mě celé ruce snad až od rama dolů, v noci se budím a mám pocit že mi ruce upadnou jak moc to bolí, brní mě celý den, i teď co to píši, brní mě obě ale je pravda že levá ruka o trošičku více. Co s tím, co to mám, prosím poraďte. Děkuji
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Оrtopedie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
navštivte neurologa
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
je nutno zjistit, zda příčina potíží je v krční páteři nebo v oblasti zápěstí. To zjistí navržený odborný lékař neurolog. Po zjištění příčiny a přeléčení bych se vrátil do fitcentra a od Ježíška bych si přál k sekání trávy traktůrek nebo stádečko oveček, tedy jestli mezitím louku neprodáte.
prim. Moster, Revmacentrum

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí