Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Hojení zlomeniny na noze - Zlomeniny kostí - Diskuze

Hojení zlomeniny na noze

Hojení zlomeniny na noze

zuza  |  návštěvník
Dobrý den, mám zlomený malíček v základním článku, nyní je to týden. Prst mám fixovaný náplastí. Lékař mi řekl, že mám chodit přes patu. Začíná mně bolet druhá noha, jak na ní přenáším váhu, za jak dlouho budu moci našlápnout na celé chodidlo? Na kontrolu jdu až téměř za tři týdny. Děkuji, Zuza
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

je třeba opravdu omezit našlapování na přední část nohy, aby se zlomenina mohla dobře zhojit, minimálně 3-4 týdny. Hojení lze urychlit aplikací fokusované rázové vlny, která podporuje vrůst nových cév a srůstání kosti, omezuje tvorbu otoku, celkově regeneruje postiženou oblast. Vhodný může být pevný tape na fixaci malíčku v dobré pozici pro hojení. Zkuste navštívit fyzioterapeuta.

S přáním brzkého uzdravení
Mgr. Iva Bílková
FYZIOklinika
Bert  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Slyšela jsem, že na rekonvalescenci je dobré užívat nějaké přípravky, které obsahují inulin. Nevíte o něčem? Teď má být něco nového na trhu, co má řešit řadu zdravotních potíží. Nějak na S název, ale vůbec si ho nemůžu vybavit. Dík za radu.