Zmrzlé rameno

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
jannys jannys
návštěvník IP: *.100.153.191
Kraj Vysočina
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

od září 2011 mě bolí rameno a mám omezenou hybnost,nejdříve rehabilitace -masáže zad,nahřívání zad,ultrazvuk ramene,hybnost se zhoršila, v lednu 2012 diagnostikováno zmrzlé rameno,2x obstřik s kortikoidem a mesocainem,cvičení, a plavání, abdukce do 55-60st,flexe do 70 st.,rotace vnitřní k zadní horní spině,zevní o polovinu-ortopedem doporučena artroskopie a redrese ramene,rehabilitační lékařka doporučuje zatím počkat a cvičit.Je nějaká jiná možnost léčby než jen operace? Hodně jsem zjišťovala informace od různých pacientů a skoro nikomu operace nepomohla.Je vůbec šance se zbavit bolesti a zvýšit hybnost? Děkuji

(0)
   Odpovědět   
anonym anonym
návštěvník IP: *.161.221.180
Praha
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, jsem bohužel stejně postižená, i když ve srovnání s Vámi téměř bez léčby, získala jste nějaké poznatky od jiných stejně postižených? chtěla jsem zkusit akupunkturu? Marina

(0)
   Reagovat   
anonym anonym
návštěvník IP: *.208.167.187
Jihomoravský kraj
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu
Reakce na anonym

Dobry den, obavam se, že mam stejny problem. Nejdrive mi diagnostikovali cervikobrachialni syndrom, po trech tydnech rehabilitace to zmenili na periartritidu. Dostala jsem injekci do ramenniho kloubu a zitra jdu na kontrolu. Necitim zadnou zmenu:(. Jsem pripravena zkusit bankovani a pokud to nezabere, tak zkusim bowenovu techniku, dozvedela jsem se o ni na netu. Zkusim vse, co pujde, protoze bych se rada zase vyspala.

(0)
   Reagovat   
MUDr. Ladislav Fildán MUDr. Ladislav Fildán
silver member Basic member IP: *.103.39.19
Anesteziologie a resuscitace
Brno
Počet příspěvků: 74

Reakce na anonym

K léčbě zmrzlého ramene je vhodná ombinace akupunktury a vhodně vedené rehabilitace. Ohledně akupunktury se můžete na mne obrátit. MUDr. L. Fildán, Brno

(0)
   Reagovat   
anonym anonym
návštěvník IP: *.45.159.220
Praha
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu
Reakce na MUDr. Ladislav Fildán

děkuji hezky, ale jsem z Prahy, tak to asi bude problém.
Marina Machytková

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Akupunktura a Akupresura