Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zmrzlé rameno - Akupunktura a Akupresura - Diskuze

Zmrzlé rameno

Zmrzlé rameno

jannys  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
od září 2011 mě bolí rameno a mám omezenou hybnost,nejdříve rehabilitace -masáže zad,nahřívání zad,ultrazvuk ramene,hybnost se zhoršila, v lednu 2012 diagnostikováno zmrzlé rameno,2x obstřik s kortikoidem a mesocainem,cvičení, a plavání, abdukce do 55-60st,flexe do 70 st.,rotace vnitřní k zadní horní spině,zevní o polovinu-ortopedem doporučena artroskopie a redrese ramene,rehabilitační lékařka doporučuje zatím počkat a cvičit.Je nějaká jiná možnost léčby než jen operace? Hodně jsem zjišťovala informace od různých pacientů a skoro nikomu operace nepomohla.Je vůbec šance se zbavit bolesti a zvýšit hybnost? Děkuji
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den, jsem bohužel stejně postižená, i když ve srovnání s Vámi téměř bez léčby, získala jste nějaké poznatky od jiných stejně postižených? chtěla jsem zkusit akupunkturu? Marina
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den, obavam se, že mam stejny problem. Nejdrive mi diagnostikovali cervikobrachialni syndrom, po trech tydnech rehabilitace to zmenili na periartritidu. Dostala jsem injekci do ramenniho kloubu a zitra jdu na kontrolu. Necitim zadnou zmenu:(. Jsem pripravena zkusit bankovani a pokud to nezabere, tak zkusim bowenovu techniku, dozvedela jsem se o ni na netu. Zkusim vse, co pujde, protoze bych se rada zase vyspala.

Reakce na anonym

MUDr. Ladislav Fildán  |  Basic member  |  Anesteziologie a resuscitace  |  Brno
  • 41 odpovědí
K léčbě zmrzlého ramene je vhodná ombinace akupunktury a vhodně vedené rehabilitace. Ohledně akupunktury se můžete na mne obrátit. MUDr. L. Fildán, Brno

Reakce na MUDr. Ladislav Fildán

anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
děkuji hezky, ale jsem z Prahy, tak to asi bude problém.
Marina Machytková

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Přístup ke klientovi vynikající, mohu jenom doporučit.Bolesti zad odezní během dvou dnů.Moc děkuji že jsem mohla potkat a poznat lékaře s takovou schopností kterou má pan docent Hanuš .

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí