Bolesti koleních kloubů, kyčle a zad - nechci injekce

Bolesti koleních kloubů, kyčle a zad - nechci injekce

Kamila  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
mám bolesti koleních kloubů (bolest je pichlavá až bodavá – do schodů, při dřepu a při chůzi), dále bolest kyčelních kloubů (mezi kyčlí a kostrčí – je také pichlavá a bolí při chůzi, sedu a v leže), tato bolest mi jde až ke kostrči.
Bolí mne také záda, konkrétně krční páteř a podél páteře spíše v dolní oblasti. Je mi 25 let a mám tyto problémy už 3 roky, lékař mi řekl, že mám málo pohybu a dává mi jen injekce, ale já už to takto nechci řešit. Dělala jsem 15 let závodně aerobic, teď už jen bohužel rekreačně plavání, kolo a běh, pokud to tělo umožní bez bolesti.
Dělám práci, kde musím vydržet 12 hodin na nohách a s takovými bolestmi co mám to jde velmi těžko. Jsem docela mladá, tak si myslím že věk na to ještě nemám, aby mne toto neustále bolelo. Prosím poraďtě mi, jak to mám řešit dál.
Děkuji Lékař mi řekl ať zhubnu,nebo mi dává pořát injekce, do kyčle, ale já to už chci řešit jinak,toto přeci není normální. Navíc jsem přibrala 5 kg, protože se nemohu chýbat. Byla jsem před 4 mesíci operovaná prasklý meniskus.
S pozdravem a přáním Pěkného dne
Kamila.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí