Bolest zubů..kanálky

Bolest zubů..kanálky

Marťa  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,zašla jsem s bolestí tlačivou k paní zubařce v zadní části pobolivaly horní i spodní zuby testem poklesu a studeného mi určila jediný citlivější zub,vrtala a už jsem cítila bolest tak dala umrtvovaci vložku(minule na jiný zub hned zabrala)bohužel bolest nepřestala,tak další den pohotovost odvrtano,vybranou kousek hlouběji znovu vložka,bolest ustala na 1 den a v pondělí jsem znovu šla k paní doktorce.Pry to mam vydržet ,dva dny jsem býka s bolesti ibalgin nezabiral,znovu návštěva zub otevřela protáhla kanálky a nechala otevřeny a nasadila mi antibiotika xorimax na 14dni (na rengenu 3D nikde náznak zánětu )za 2 dny jsem měla přijít na protažení a desinfekci kanalku ,stále to bolelo.Zabral až Nimesil,který jsem mohla vysadit až v sobotu to asi zabrala ta antibiotika.Pobolivala stále ta strana nahoře i dole se to střídalo,ale vždy se to uklidnilo.Za další 4dny to zase začalo víc bolet tak jsem vyrazila k zástupu za moji paní doktorku. Ta mi opět provedla poklepovy test a citlivý byl zase ten stejný zub s osetrenymi kanálky ,když mi je znovu rozšiřovala tak byly v koncích citlivé hlavně ten směřující k 5 co je vedle téhle nešťastné 6 dole.Vyplachla a dala hydroxid vápenatý s jodem jako výplň a překryla něčím zub se zlepšil jen mi v noci dráždil vytékající jod (prý z mikrotrhlinky)rano jsem jela k ni znovu tak mi dala pevnější překrytí aby to prý nevytekalo a že se mam objednat ke sve dr.za měsíc .Vcera večer (vlozku s jodem mam ted 6dni) jsem dobrala antibiotika a znovu cicim tupou bolest až k uchu.Uz opravdu nevím co dělat …prosím o radu… nemůže to být jiný zub?Na rengen nic..muže být bolest z jiného než zanětoveho důvodu ?Dr. se diví ze mě to takhle bolí .Videli mě dvě už nevím co s tím ,předem moc dekuji a omlouvám se ta roman,ale stručněji to moc nešlo popsat .Martina

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí