Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena nových zubů - Zubní implantáty – cesta ke krásnému úsměvu - Diskuze

Cena nových zubů

Cena nových zubů

Kuba  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Dobrý den je mi 25 let a mám skažené a rozpadlé skoro všechny zadni zuby nahoře i dole. Tři zuby už kvůly kazu nemám vůbec a taky vpředu nahoře mi na dvou zubech chybi kousek kvůly kazu . Chtěl bych se zeptat kolik by stalo udelat mi nove zuby tak abych měl zase pusu plnou zubů? A jestly je možne udělat to v celkové anestezii?
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážený pane,klinika GHC poskytuje možnost ošetření v analgosedaci u rozsáhlejších výkonů nebo pacientů ,kteří si chtějí zajistit komfort .
Je nutná hospitalizace do druhého dne . Pro cenovou kalkulaci potřebných výkonů je zapotřebí dostavit se osobně na stomatologické vyšetření na naší kliniku GHC,Krakovská 8, Praha 1. Objednejte se ,prosím, na vstupní vyšetření (950,- Kč). Pravděpodobně bude zapotřebí zhotovit panoramatický snímek /1400,- Kč/ . Objednat se lze telefonicky na č. XXXXXXXXXXX/8/. S pozdravem MUdr.Jana Ugrenovičová

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí