Bolí vložení implantátu?

Bolí vložení implantátu?

andreas13  |  návštěvník
ZUBNÍ IMPLANTÁT!!
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.
Za dva dny mě čeká zubní implantát - chybí mi dvojka.
Máte s tím někdo zkušenost? Je mi 18 a jsem docela histerka :-D Hlavně mě zajímá jestli to nebolí , ta představa , že mi to budou vrtat až do kosti mě děsí... Děkuji moc za každou odpověď!!! :-)
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den,pokud lekar pracuje standardne a s anestesii, zakrok je plne bezbolestny, tudiz se nemusite vubec bat. Vetsina mych pacientu nepotrebuje ani prasky proti bolesti po osetreni. Jedina, z ceho mam trochu obavy, je Vas vek, Velmi pravdepodobne nemate jeste dokonceni rust skeletu (kosti),, ktery se u devcat, stabilizuje kolem 20-24 roku veku a pokud je implantat zaveden drive, je zde riziko, ze se v kosti posune a je zd enebezpeci, ze vysledek nebude hezky a esteticky. Delal vam pan doktor rtg ruky, aby se ujistil, ze skeletalni vyvoj je ukoncen, pokud ne, mel bych trochu obavy. s pozdravem, Stpan Gala
MUDr. Pavel Vlnař  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Plzeň
  • 19 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, implantace vždy probíhá v anestezii a je proto zcela nebolestivá. S pozdravem.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí