Zkažené zuby - co se s tím dá dělat?

Zkažené zuby - co se s tím dá dělat?

Naty  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Dobrý den, vlastní vinou mám dost zkažené zuby a v puse asi podle všeho samý zánět. Některé zuby mi už i černají. Strašně se za ty zuby stydím.....I proto před lidmi moc nemluvím. Chtěla jsem se zeptat jestli by se s tím ještě něco dalo udělat.
Schill Dental Clinic Praha  |  Basic member  |  Praha
  • 6 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, děkujeme Vám za zájem o naše služby.

Jen pro Vaší informaci, naše klinika je soukromá, tudíž nespolupracujeme se žádnou ze zdravotních pojišťoven a veškeré zákroky si u nás pacient hradí sám.

V takovém případě bych Vám mohla nabídnout termín na konzultaci k naší paní doktorce/ panu doktorovi, kde by se Vám zhotovil RTG snímek v případě, že nemáte svůj vlastní, pokud ano, můžete nám ho zaslat na naší e-mailovou adresu nebo si ho přinést s sebou k nám na kliniku, následně by s Vámi lékař/ka prokonzultovala možné další kroky a poté by se vytvářel další termín, kde by docházelo k samotné realizaci zákroku.

Cena konzultace je 1 750Kč včetně RTG snímku. Pokud byste měla snímek vlastní, pak by cena byla 670Kč.

Nejbližší volné termíny:
30.6. v 15:30
13.7. v 8:00, v 8:30 či v 9:00
14.7. ve 14:00 či 14:30

Pokud by Vám některý z námi navrhovaných termínů vyhovoval, poprosíme Vás o jeho potvrzení, abychom Vám ho mohli zarezervovat. Jestliže byste měla zájem o jiný termín nebo čas, sdělte nám prosím své možnosti a my se Vám pokusíme vyhovět.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky .

Se srdečným pozdravem, Bláhová Marcela

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí