Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Ošetření zubů najednou pod narkózou - Zubní kaz - Diskuze

Ošetření zubů najednou pod narkózou

Ošetření zubů najednou pod narkózou

endy  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je v nějaké stomatologii možné, jít na opravu kazů pod narkozou a opravit zuby najednou? A.B.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Hezký den, takových klinik je mnoho, tedy které ošetřují v "narkóze", zda to půjde najednou záleží na stavu Vašeho chrupu. Na pojišťovny ve Vašem kraji je asi na prvním místě FN Plzeň, a asi i řada soukromníků. Naše klinika má také anesteziology, sály atd, ale nemáme smlouvy se všemi pojišťovnami a jsme v Praze. Jinak rádi.
endy  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji Vám za včasnou odpověď. Mám vysokou kazivost zubů a vzhledem k tomu, že studuji v Praze, navštívila jsem zubaře po roce. A kazů mám velmi mnoho a samozřejmě kvůli zaměstnání a celkovému osobnímu pocitu bych chtěla všechny zuby opravit a poté vybělit. Proto mě zajímá zda by to nešlo udělat nějak aspoň část najednou, vzhledem k vytíženosti je pro mne náročné týdně si vymezit čas na zubaře po delší dobu, ale pokud to nejde jinak, nedá se nic dělat.

Reakce na endy

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
To samozřejmě možné je. Celková anestezie vyžaduje udělat co nejvíce, možná vše najednou. Ale neumím to slíbit, musí se to vidět. Pokud mi pošlete kontakt přes tento web- poptávka. Zařídím konzultaci. Hezké svátky!

Zubní kaz - Související videa