Červená moč

Červená moč

Smazaný uživatel
Smazaný uživatel  |  návštěvník
na zaklade prava na vymaz jsme tento prispevek odstranili.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, nemusí jít vždy o krvácení, moč se může zbarvit do růžova např. po požití červené řepy, objevuje se také u onemocnění zvaného porfyrie.
Mirka Zelenkova  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý Večer,je mi 19let. A před týdnem jsem se s přítelem vyspala bez ochrany. Dnes jsem měla načervenalou moč. Může to znamenat že jsem těhotná? Děkuji.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, načervenalá moč není známkou těhotenství. Většinou se jedná o zabarvení po požití některých potravin např. červené řepy, ale může jít také o příměs krve (nemáte menstruaci?). Sledujte, zda se zbarvení bude opakovat, pokud ano, navštivte lékaře.
Ally  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý wečír chtěl sem se zeptat kdyš sem nejedl čerwenou řepu. K wečeru sem byl na toaletě a stala semi takowá nepřijemnost-z ničeho nic jsem měl krwawou moč
A chtěl bych se wás zeptat jestli toje něco wážnýho nebo jestli si stim mam dojit k lékaři..pokut budete tak laskawý odepiš te mi.na můj email.
titanic@centrum.cz Děkuji wáám a naschledanou.
Radka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, prosím poraďte mi. Můj 6 tiletý syn je nachlazený, kašle asi 5 dní. Dnes měl zbarvenou moč do růžova a bolí ho pod pupíkem. Děkuji za radu.
Prof. MUDr. Marek Babjuk CSc.  |  Basic member  |  Klinická onkologie  |  Praha
  • 20 odpovědí
Dobrý den,



rozhodně byste se synem měla rychle vyhledat dětského lékaře, případně navštívit dětskou ambulanci v nemocnici.



Se srdečným pozdravem Prof. MUDr. Marek Babjuk, CSc.