Zimnice v noci, nafouklý žaludek, průjem

Zimnice v noci, nafouklý žaludek, průjem

Míla  |  návštěvník
Dobrý den,poslední dobou, téměř každou noc, mne asi po hodině spánku probudí zimnice a pocit na omdlení. Musím vstát, a začne se mnou třást úplně nekontrolovatelně. Trvá to tak 15 min, pak to přejde a pak se to za chvíli vrátí a zase to přejde. Nemůžu ale lehnout,přesto že jsem unavená, protože se mi to zase vrací, až do ranních hodin. Přes den je mi stále zima. Mam nafouklý žaludek, někdy dostanu i průjem. Na sono žlučníku se nic nenašlo, krev prý mám v pořádku, bez zánětu, moč taky. Ale jsem už vyčerpaná.Poradíte mi ? Děkuji
MUDr. Zdeňka Králová  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den nelze reagovat jinak nez udelat gastroskopii a biopsie na H. Pylori. Pokud sono negativni a laboratore (jaké) take ok pak imunologii. Je nutne vse detsilne rozebrat s gastroenterologem. Kralova
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, pokud se vyloučení organické onemocnění gastrointestinálního (zažívacího) traktu, je třeba zvážit, nejedná-li se o psychosomatické postižení, vaše potíže mohou totiž být psychického rázu, může se jednat např. o panické ataky. Jestliže se nic při vyšetřeních nezjistí, doporučuji psychologické vyšetření, event. léky na zklidnění.
S pozdravem