Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Opakovaně nízká glykémie - Diabetes mellitus II. typu - Diskuze

Opakovaně nízká glykémie

Opakovaně nízká glykémie

Marcela  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den,
před rokem jsem brala glucobay, měla jsem často zvíšenou glykémii. Léky už neberu,po delší době mi po nic bylo špatně od žaludku a po dohodě s lékařem jsem je vysadila a byla pouze na dietě. Nyní už rok léky neberu-pouze na tlak dopegyt-1,0,1,. Tento měsíc se mi již dvakrát udělo z ničeho nic 2krát špatně, když jsem byla u lékaře naměřil mi poprvé 3,3 a po druhé 3,1 glykémii(to mi píchl do žíly 40%glukózu 10ml).Jak je možné že tyto hodnoty mívám i přesto, že ráno snídám, poměrně hodně sladím.
Může na to mít vliv kafe?Nebo čemu bych se měla vyhnout???Za odpověď předem děkuji.
MUDr. Michala Pelikánová  |  Basic member  |  Diabetologie  |  Praha
  • 5 odpovědí
Dobrý den, vaše glykemie již hraničí s hypoglykemií, taje pod 3,0mmol/l, určitě by chtělo udělat specializované vyšetření, které vyloučí případnou extremně zvýšenou sekreci vlastního inzulinu tzv. hladovkový test, tento se provádí pouze za hospitalizace. Domluvte se svým ošetřujícím diabetologem.
Jaroslav  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
nejeste kyselé

Související recenze a zkušenosti

Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu - Související videa

Doktor ve Vašem okolí