Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Léčba cukrovky bez léků - Diabetes mellitus II. typu - Diskuze

Léčba cukrovky bez léků

Léčba cukrovky bez léků

Věra
Věra  |  návštěvník  |  Praha
Je mi 72 let a nyní při preventivní prohlídce mi lékařka sdělila, že mám cukrovku (v krvi naměřeno 7,2) a předepsala mi lék SIOFOR 500 (ráno a večer 1 tabl.). Je možné, že kdybych zhubla (jsem obézní), držela dietu (pohyb zvýšit nemohu - bolestivá artroza kolenou), cukrovky bych se "zbavila"? Anebo budu muset už až do smrti užívat léky a později event.si píchat insulin? Děkuji za odpověď. Věra
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
DObrý den, přesně tak, když zhubnete a budete dodržovat racionální diabetickou dietu, glykemie se vám upraví a nebudete muset užívat léky ani si píchat inzulin.
S pozdravem
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, ano- snížením váhy, dietou a pohybem se lze diabetu úplně zbavit. Kvůli artróze se pohybu nevzdávejte, poraďte se s fyzioterapeutem o vhodných cvicích. Pravidelné vhodné cvičení navíc zlepšuje i bolesti při artróze.
Dana
Dana  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Hladinu cukru vám pomohou také snížit kvalitní bylinné potravní doplňky.
Anna  |  návštěvník  |  Kyyiv
  • 6 odpovědí
S používáním přípravku Diapromin jsou zkušenosti, které jsou pozitivní. Není to lék, ale u diabetu mohou doplňky stravy skutečně pomoci. Zejména pokud jde o mě, Diapromin je jedním z nejlepších produktů pro lidi s cukrovkou. Je to přirozené a opravdu to pomáhá.

Související recenze a zkušenosti

Diabetes mellitus (cukrovka) II. typu - Související videa

Doktor ve Vašem okolí