Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Trvalé užívání HA bez přerušení - Antikoncepce - Diskuze

Trvalé užívání HA bez přerušení

Trvalé užívání HA bez přerušení

Zuzka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den užívám antikoncepci Jeanine už od 15 let protože jsem měla nepravidelnou menstruaci, která trvala i 14 dni. Možná to způsobilo že se takřka děsím menstruace. I při užívání antikoncepce trvá 8-9 dní což se mi zdá dlouho. Poslední dva roky užívám tablety téměř nepřetržitě a vynechám tak 1 nebo 2krát do roka, osobně mi to vyhovuje a cítím se v pořádku. Mamka si ale není jistá jestli to tak může být. Já jsem přesvědčena že ano. Sama jsem se o toto téma zajímala a myslím že mi to zdravotně nemůže ublížit. Proto bych chtěla znát váš názor.Je mi 20 let. Mockrát děkuji za odpověd
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Užíváte nyní antikoncepční tabletky v režimu, který nazýváme dlouhý cyklus. Současné zkušenosti nesignalizují, že by měl tento způsob braní antikoncepce nějaké negativní dopady. Musíte ale počítat s tím, že až budete chtít otěhotnět a tabletky vysadíte, je dost pravděpodobné, že se Vám vrátí menstruace v popisované nepříjemné podobě.
MUDr. Jan Šulc
XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí