Účinnost antikoncepce Lunafem

Účinnost antikoncepce Lunafem

Lorry  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den,
užívám první platíčko antikoncepce Lunafem, zbývá mi 12 pilulek. Beru je pravidelně a pokud možno ve stejný čas, s odchylkou pár minut. S přítelem bychom se chtěli milovat bez kondomu. Budu chráněná, když proběhne styk poslední den, co si mám vzít večer pilulku a potom si dát 7 denní pauzu? Předem děkuji za odpověď.
Dzeejn  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
chtěla bych se ujistit jestli neotěhotním, když sem se milovala s přítelem bez kondomu, ... antikoncepci lunafem beru přesně 14 dní první balení a beru i prášky na štítnou žlázu euthyrox ...jsem v pořádku?? ... děkuji za odpoveď =)
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

pokud jste začala brát antikoncepci od I dne menstruace tak jste chráněná po celou dobu a i v první týdenní pauze,

S pozdravem,

MUDr Ilič
Petule  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer,
Lunafem jsem začala užívat cca před třemi týdny v první den menstruace a od té doby ji stále mám. Některý den méně některý více. Je to normální? Znepokojuje mě to.. Předem děkuji za odpověď.
Tereza72  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Také bych někde ráda našla odpověď na tuto otázku. Neřekla bych, že mám přesně menstruaci, ale něco tomu podobného. Nedokáži si to vysvětlit a také mě to znepokojuje. Budu muset zajít k lékaři, chtěla jsem se ale dozvědět, zda s tím také nemá někdo zkušenosti. V příbalovém letačku těchto pilulek jsem se totiž dočetla, že takzvané ,,špinění,, je normální. A než si tělo na prášky zvykne můžete to trvat až 3 cykly.

Reakce na Tereza72

anonym  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobry den.CHtela bych se zeptat kdyz se dobere posledni prasek a byl pohlavni styk muze se stat ze muzu otehotnet a mam uz mit pauzu.
Lucie  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
budu přecházet z Triregol 21+7 na Lunafem. V brožurce píší, že můžu začít užívat Lunafem po dobrání všech inaktivních pilulek z platíčka. Chtěla jsem se zeptat, od kdy bude Lunafem působit? Jestli také od první pilulky, nebo déle?
Děkuji za odpověď.
Summerlady123  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Ahojky, prosim Vas ,kdyz budu prechazet z antikoncepce Sunya na antikoncepci Lunafem, musim ihned pokracovat, nebo muzu udelat 7mi denni prestavku?? V pribalovem letaku se pise, ze musim pokracovat bez prestavky, stane se neco kdyz si prestavku na menstruaci udelam? Děkuji.
Summerlady123  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Ahojky, prosimvas ,kdyz budu prechazet z antikoncepce Sunya na antikoncepci Lunafem, musim ihned pokracovat, nebo muzu udelat 7mi denni prestavku?? V pribalovem letaku se pise, ze mam ihned pokracovat, ale mohla bych udelat 7mi denni prestavku na menstruaci? Dekuji
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Chcete-li být chráněna po menses, musíte začít další užívání hned 1. den krvácení. Uděláte-li sedmidenní pauzu, nebudete první týdny chráněna.
MUDr. Jan Šulc
Chelsea  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat. Přechátím z HA Belara na Lunafem. A zajímalo by mě, jestli ihned po dobrání Belary můžu začít brát Lunafem bez 7 denní pauzy a budu chráněná?!

A ještě jaké jsou nejpravděpodobnější vedlejší účinky Lunafemu, myslím tím nadváhu, bolesti atd.
Děkuji za odpověď.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

doporucuji po dokončení Belary když se dostaví menstruace tak tento I den začít s Lunafemem , a bude všechno v pořádku,

S pozdravem,

MUDr Ilič
Iva  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

akorát dobírám první platíčko HA Lunafem, celou dobu co jsem pilulky brala jsem špinila. Je to normální? Děkuji za odpověď.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

ano může se to stát V prnich 3 cyklech ,zkuste brát současně Ascorutin 3x1 tbl denně ,je vlně prodejne v lékaráně, jinak když se bude situace zhoršovat obrate se na gznekologa,a nesmíte zapomínat tabletky,

S pozdravem,

MUDr Ilič
Priwate  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli HA Lunafem podporuje růst prsou, a ničí akné.

Děkuji za odpověď.
Chelsea  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den.
nevím jestli je to HA Lunafem, ale prsa se mi možná trochu zvětšily. A co se týče akné, tak s tím mi v celku pomáhá.
Dzeejn  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli nemám problém s otěhotněním. Jely jsme na chatu od 9.7. do 16.7. dostala jsem mentruaci 13.7. ale než sem to zjistila vzala jsem si pilulku a beru ji do ted, podle návodu jsem kvuli oddálení krvácení měla dobrat své platíčko a hned poté začít brat druhé a dobrat ho celé a potom jako vždy dát 7 denní pauzu ale ja menstruuji a beru prášky udělám to tak že doberu platíčko a budu mít 7 dní pauzu ale neměla bych menstruovat, dělám to asi špatně. Nevím co mám dělat, neotěhotním? Poraďte? Děkuji za odpověď.
Dzeejn  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
: patří ke konverzaci nahoře :zbývá mi 8 prášků do konce dobrání platíčka a poté budu mít 7 dní pauzu a budu to brát jako vždy kažnou středu.
Martina89  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli můžu být těhotná, když jsem se milovala se svým přítelem bez kondomu a měla jsem jenom první prášek z 3 balení.
Martina89  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli bych mohla být těhotná, když jsem se milovala se svým přítelem bez kondomu a antikoncepci beru už 3 balení ale byl to teprve první prášek z toho 3 baleni.
Tea
Tea  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
je to moje 1. antikoncepce. Beru 1.platíčko a celou dobu jsem špinila a uprostřed jsem začala krvácet. Je to normální? Jsem si jistá, že jsem nevynechala ani jednu pilulku.
koteblabla  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Chtěla bych se zeptat, beru ted první platíčko Lunafemu, vzala sme si prvních 7 tabletek(ty sem ale začala užívat až od 5 dne menses) a milovali sme se bez kondomu (neuděl se vevnitř) a chtěla ybch se zeptat jak moc je pravděpodobnost, že budu těhotná. Mám si jít ještě po Postinor nebo jak to vyřešit? vím, že to byla kravina.
Tereza72  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer...Také jsem po prvé začala brát tuto antikoncepci. Žádné deprese a nic podobného z ní nemám. První pilulku jsem začala brát s prvním dnem menstruace, která byla velice slabá ovšem od té doby každý den špiním. Je to dosti nepříjemné. Nevím, zda je to normální, i když pravdou je, že v příbalovém letáku psali, že špinění může skončit až po 3 cyklu menstruace. Potřebuji si tento měsíc prášky přebrat,abych menstruaci neměla, ale zároveň se potřebuji zbavit toho nepříjemného špinění. Nevím, co je dobré teď dělat. A dosti mě to znepokojuje. Někdy jsem nevěděla, zda menstruaci mám a nebo jen špiním. Jeden den, když jsem si prášek zapomněla vzít s tím, že si normálně vezmu dva prášky druhý den, jsem menstruaci dostala a musela jsem použít tampon. Nepřijde mi to uprostřed měsíce, kdy menstruaci nemívám normální! Děkuji za odpověď.
Kamil  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, beru prášky LUNAFEN už víc jak rok, za tu dobu mám menzes i třikrát do měsíce. Je tohle normální? Asi ne že? Ale nevím co stím mám dělat.
Tereza22  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den..chtěla jsem se zeptat..beru první pláto z druhého balení Lunafemu..a jednu jsem vynechala..druhý den jsem si ji hned vzala..(pohlavní styk během vynechání neproběhl)..ale začala jsem docela hodně špinit a pobolívá mě v podbříšku. Je to v pořádku?
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

ano může se to stát když se tbl. vynechá většinou se to srovná když budete pravidelně pokračovat dál.

S pozdravem,

MUDr. Ilič
Jana  |  návštěvník  |  Central River
  • 1 odpovědí
Dobrý den,antikoncepci užívám už přez rok ale vždy když jsem měla mít 7denní pauzu,tak jsem si prášek vzala o den déle(poslední prášek mám vždy v pátek a nové platíčko jsem začala brát vždy v sobotu.Má to nějaký veliký účinek na otěhotnění?Po kolika dnech mi tedy působí antikoncepce Lunafem?Předem děkuji za odpověď.
Jane95  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,

Menstruace porad nemam už 1.5 měsíce (mam takový problém že v zimě [cca 2-3 měsíce] už druhy rok nemam krvácení, prostě vůbec nemam ms a následovně mam vetší krvácení) a proto první pilulku jsem začala brát mimo menstruace (včera).

Kdy budu chráněna? Za 14 dni nebo možná i dřív?

Předem děkuji za odpověď.
Katka12  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud zkrátím interval bez užívání tablet HA(Lunafem), zda je její účinnost zachována? Chci si pouze změnit den menstruace. Děkuji za odpověď
kajuna  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, jaký vliv mají antibiotika Cotrimoxazol AL forte na antikoncepci Lunafem. Když jsem začala nové platíčko a i jsem začala brát antibiotika.Musím se chránit celý měsíc,nebo po dobrání antibiotik stačí jen antikoncepce? Děkuji za odpověď.
Petra  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
antikoncepci Lunafem používám už rok,ale nyní budu přecházet na Cilest. Byla jsem na kontrole u gynekologa a vše bylo v pořádku. Ale po pohlavním styku mě bolí v podbříšku je něco v nepořádku, co gynekolog mohl přehlédnout? Předem děkuji za odpověd.
pajushka89  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, já to mám přesen naopak, přecházím z Cilestu na Lunafem. Moje doktorka mi řekla, že Cilest je již zastaralý a má vysoký obsah hormonů. Jinak na začátku užívání Cilest jsem měla nevolnosti a zvracela jsem.
Zdenule01  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
beru antikoncepce Lunafem. A chtěla bych se zeptat, zda je HA účinná i během 7 denní pauzy? S přítelem se milujem bez kondomu. A také bych se chtěla zeptat, zda je normální, že se mi po jídle nafukuje břicho? A to ani moc nejím a připadá mi že to mám po HA, ze začátku jsem i přibrala. Děkuji za odpověď.
MUDr. Evžen Bělka  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Jílové
  • 21 odpovědí
  • 1 Like
Anikoncepce Vás chrání i v týdnu kdy nic neberete. Ze začátku braní antikoncepce tělo zadržuje vodu a může se to projevit i přírustkem na váze.Tento stav se většinou upraví k normálu do 2-4 měsíců. Nadýmání po jídle může, ale i nemusí být způsobeno Lunafemem. Jediná možnost jak to vypátrat, je vysadit a sledovat stav.
Niky  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
Dobrý den, beru Lunafem už několik let a vyhovuje mi. Většinou beru dvě plata najednou.. ted jsem dobrala jedno a z druhého jsem si vzala jen dvě tablety a řekla si,že ted si dám tu sedmidenní pauzu, protože se mi to zrovna hodí abych ted měla menzes. Chci se zeptat jestli kdykoliv můžu ty prášky vysadit tak jak se mi to hodí? Ještě se mi stalo,že jsem si vzala místo úterý středu, vadí to?
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

ano můžete to tak udělat ale po pauze zase musite brát 21 dní.
S pozdravem,

MUDr Ilíč
Niky  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
Dobrý večer, chci se zeptat jesti nevadí,že jsem si omylem vzala místo úterý středu a potom teda místo středy úterý? A jestli můžu ty prášky kdykoliv přestat brát na těch 7 dní, abych měla menzes. Většinou beru dvě plata za sebou a až potom mám tu pauzu, ale ted jsem dobrala jedno plato, z druhého si vzala hned jen dva a rozhodla se pro tu 7denní pauzu a ted cekám na menzes. Předem děkuji za vaši odpověd.
lola  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer pane doktore, Lunafem beru již asi 5tým rokem a za tuto dobu jsem zpozorovala řadu změn. Mezi první, která mne opravdu trápí je příbytek na váze a to dosti razantním. Také jak jsem se dočetla výše v příspěvcích asi půl roku mne nadýmá, ovšem nevím, jestli to souvisí s antikoncepcí. Myslíte si, že změna na jinou HA by byla tím správným krokem? A pakud ano, ráda bych věděla jakou. Předem děkuji za Vaši odpověd´.

Reakce na lola

lola  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer pane doktore, užívám Lunafem již asi 5tým rokem a trápí mě příbytek na váze, který se rok od roku zvyšuje a také v poslední době nadýmání, které ovšem nevím, jestli s antikoncepcí souvisí. Tak bych chtěla vědět, zda-li si myslíte, že by bylo vhodné přejít na jiný druh antikoncepce a popř. tedy jaké ? Děkuji

Reakce na lola

kristýna  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
b vkj b

Reakce na lola

MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
obecně antikoncepce nemění váhu...myslím si že bude nejlepší když se objednate na gynekologi a tam to proberet s ošetř. gynekologem,příčin může být více

Přejí Vám hezký den,

S pozdravem ,

MUDr Ilič
adel  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chci se zeptat jestli můžu otěhotnět, jestli jsem si vzala prášek Lunafem až 10 den od začátku menstruace. Když jsem měla sex až po 5 dnech braní prášku. děkuji
Anygym  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jak bych měla jednat v nastalé situaci. Včera jsem měla střevní potíže a nejprve jsem zvracela, pak se vše trochu uklidnilo, tak jsem v obvyklém čase užila tabletu Lunafemu. Hodinu nato se však dostavil průjem. Nejsem si jista, zda zůstla účinnost HA zachována. Jednalo se o první den druhého týdne užívání. Ted jiz ubehlo vice nez 12 hodin od uziti a nevim, jestli mám užít další tabletu navíc jako náhradu za včerejší. Protože v případě, že by ta včerejší přese všechny obtíže byla účinná, by to znamenalo, že bych tak užila dvě místo jedné.
Děkuji Jandová
Anet  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,chtěla jsem se zeptat..prášky beru už 5 let a byla jsem spokojjená..ted jsem po menstruaci,vzala jsem si první prášek a po 4 prášcích jsem začala špinit:( co to znamená?jak to zastavím? mývám když si zapomenu prášek tak to dostanu,ale ted jsem si nezapoměla.Můžete mi poradit?
žabka  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
dobrý den chtěla bych se zeptat beru lunafem poprve,prvni platičko sem dobrala pak sem měla pauzu a načinam druhe,mohu se s partnerem milovat bez kondomu neotěhotnim
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý deen,

ano můžete,
přeji Vám hezký den,

S pozdravem,

MUDR. Ilič

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

žabka  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
takže neotěhotním.děkuji
Annie  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Beru HA Lunafem 6 dní a ten 6. den jsem měla nechráněný sex. Je možnost otěhotnění? Po jaké době braní začnou pilulky fungovat? Děkuji
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den

pokud jste tepreve začala a začala jste I den menstruace tak by měla být učinná ale od II platíčka atd je jistě učinná kterýkoli den cyklu

S pozdravem,

MUDr Ilíč
Nety  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat můj doktor mi doporučil vysadit antikoncepci Lunafem ale zbývá mi 15 pilulek můžu je dobrat? a potom nemusím už načínat další platičko? předem děkuji za odpověd
Pája  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, na letačku od Lunafemu se píše, že menstruace by se měla dostavit do 2-3 dnů od doby kdy doberu plato ale já jí nedostala..jsem těhotná?? Děkuju za odpověď
Pája  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, na letáčku je napsáno že pokud jsem předtím antikoncepci Lunafem nebrala mám počkat na menstruaci, ale když jsem jí brala a dobrala tak teď s nově koupeným Lunafemem mám taky čekat na menstruaci nebo můžu kdykoliv začít brát?? Předem děkuji za odpověď.
anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,dobrala jsem moje uplně první platíčko Lunafemu a od čtvrtka mám 7denní pauzu(první pauza za dobu, co HA beru) a dnes je neděle a ještě jsem nedostala krvácení(z vysazení)je nějaké procento že jsem těhotná? Nebo je možné že se menses dostaví později?(pohlavní styk byl před 14 dni).Děkuji za odpověd
mimi 17  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý večer chtěla jsem se zeptat, mam třeti den menstruaci a je nedele a nemela jsem si kde koupit prásky lunafem. A nevim jak mam tedy pokracovat s prásky když je zacnu brát az zitra?.. a jak mám dal snimi pracovat. =)
Lištička  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, dneškem beru pátou pilulku HK Lunafem. Všude jsem četla, že první pilule se má užít prvním dnem menstruace. Mně ale doktorka i zdravotní sestra řekly, abych si ji vzala až týden po menstruaci. Kdy je antikoncepce účinná? Má se brát nejdříve týden a pak už je žena chráněná při sexu, kdy se nepoužívá již žádná další ochrana? např. kondom atd.
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Přeji dobrý den, chtěla bych se zeptat, po kolikátém dni braní této antikoncepce si můžu být jistá, že neotěhotním. Děkuji za odpověď.
Niki  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kdy se má jít na krevní testy?mám začít brát antikoncepci a nějak nevím kdy mám zajít ke gynekologovi.
MUDr. Jan Hoždora  |  Basic member  |  Šumperk, Ruda nad Moravou
  • 25 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, před nasazením antikoncepce je nutné gynekologické vyšetření vč. odběrů na jaterní testy. V současné době doporučujeme ženám, které uvažují o užívání hormonální antikoncepce, odběr na mutaci Leidenského genu. Pokud by vyšly patologické hodnoty, byla by vhodnější nehormonální antikoncepce. XXXXXXXXXXXXXX

Reakce na MUDr. Jan Hoždora

Niki  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Já už byla.Doktor mi doporučil Lunafem.Ale nevím kdy se mám dostavit na ty jaterní testy.

Reakce na Niki

MUDr. Jan Hoždora  |  Basic member  |  Šumperk, Ruda nad Moravou
  • 25 odpovědí
  • 3 Likes
Musíte se za Vaším gynekologem zastavit a cíleně se jej na odběry dotázat. XXXXXXXXXXXXXX

Reakce na MUDr. Jan Hoždora

přezdívka  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
obecně antikoncepční prostředky nepotřebuji a neberu, ale chtěla jsem si upravit menstruační cyklus, abych měla klidnou dovolenou v přírodě (1.-8.7.). Menstruaci dostávám vždy v prvních dnech daného měsíce tedy jsem od 2. dne menstruace (3.6.) začala brát Lunafem. Stále trochu špiním, tak jse zavítala sem a pečetla si zde o různých abnormalitách v "prvních třech cyklech", což mě trochu znepokojilo - mám v plánu si jen měsíčním braním antikoncepce upravit cyklus a pak ji již nebrat. Myslíte, že když antikoncepci doberu 23.6. a pak již nic brát nebudu, tak že do 1.7. odmenstruuji a už žádné problémy mít nebudu? A že následující cyklus dostanu opět kolem 23.7.? Začátkem srpna se totiž chystám na další dovolenou... Děkuji!

Reakce na přezdívka

nikaaa  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám dotaz. Začala jsem brát antikoncepci Bonadeu v pátý den menstruace(nikdy dřív sem antikoncepci nebrala), ale nedobrala sem všech 21 pilulek (kvuli dovolené). Zbyly mi tedy tři v platíčku, pak sem měla sedmidenní pauzu a ted začínám brát osmý den druhé plátíčko. od kterýho dne už budu chráněná před nechtěným otehotnením?. děkuju za rady...
Kačenka-55  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, beru antikoncepci Lunafem 8 dní od 1. dne menstruace, zbývá mi 13 pilulek, s přítelem jsme se milovali bez kondomu, může se stát, že bych otěhotněla nebo jsem plně chráněná? Děkuji za odpověď, hezký den.
Katrin  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, měla jsem s Lunafemem půl roku přestávku. Dnes jsem si opět pro něj byla. Dnes jsem měla dostat zároveň menstruaci, a nic, tak se chci zeptat, jestli musím počkat, než ,,to" dostanu, nebo co se stane, když si pilulku vezmu už dnes. Předem děkuji za Odpověď..:)
meganka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chci se zeptat,kdy by se měla dostavit menstruace,pokud jsem z injekce Depo-provera přešla na Lunafem.Dobrala jsem druhé platíčko a zatím se mi menstruace nedostavila.Děkuji za odpověď.
kecatevi  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
v 45 letech mi byla naordinována Qlaira, a to na úpravu nepravidelnosti cyklu ( dlouhá zpoždění), která skončila až kyretáží...
Zajímalo by mne, jaká je účinnost této antikoncepce proti otěhotnění, v případě, že jí člověk bere přesně podle návodu, nevynechává, nebere jiné léky....
Zdali je možné se na ni 100% spolehnout po všechny dny.
Zatím beru druhé balení a při prvním ještě byly nějaké výkyvy cyklu, což dle příbalového letáku není výjimečné.
Děkuji
michel  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,užívám LUNAFEM již druhý měsíc.Udělala jsem klasickou 7 denní pauzu,ale nedostala jsem menstruaci.Nemůžu být těhotná??
jajinka81  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat. Jsem 2,5 měsíce po porodu ( rodila jsem 31.12 ) a nyní užívám Lunafem. První pilulku jsem si ale bohužel nevzala 1. den, kdy se dostavila menstruace, ale až skončila, tzn. 10.3. Od té doby ji beru pravidelně a včera jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk. Není to krátká doba na to, aby začala antikoncepce účinkovat? Vznikl nějaký problém v tom, že jsem si pilulku nevzala 1. den menstruace, ale začala ji používat až po skončení?
Děkuji moc za odpověď a přeji hezký večer
TerezkaKube  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den, beru antikoncepci lunafem, a ve středu 13.3 jsem dobrala antibiotika duomox a klacid.. a dnes 15.3 jsem měla nechráněný sex.. myslíte že je nějaké riziko? děkuji velmi za odpověd.
Kačka96  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ráda bych se zeptala včera jsem užila druhou pilulku antikoncepce Lunafem,a s přítelem jsme měli oba dva první pohlavní styk bez kondomu. Je možné abych otěhotněla? Jak rychle antikoncepce účinkuje?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí