Bolest a pálení při styku

Bolest a pálení při styku

Bára  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobry den, už delši dobu mam problemy při pohlavnim styku (bolest a pálení). Problémy mam i při zavadeni tamonu. U gynekologa jsem s tim byla už nekolikrat ale nasel jen slaby zanet a nijak jinak mi nepomohl.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

za prvé doporucuji přestat s tampony, když je gynekologický (jak tvrdite)
všechno v pořadku tak je třeba konsultovat sexuologa,

S pozdravem,

MUDr Ilič
adam..  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Potřebovali bychom poradit s následujícím problémem. Partnerka (20 let) při každém sexu pociťuje v pochvě nepříjemné pálení, které ustane až po nějaké době od ukončení styku. Původně jsme mysleli, že je problém s vlhkostí, pálení se však vyskytlo i po dlouhé předehře(kdy s vlhkostí problém opravdu nebyl), ale i za použití zdravotního neparfémovaného silikonového lubrikantu. Dále pálení nezáleží na tom, zda mám při sexu kondom nebo ne, takže jsme potom také vyloučili alergii na latex. Po ejakulaci do partnerky však pálení zesílilo. Nabízí se tedy zde možnost alergie na sperma, ale opakuji, že pálení během styku probíhalo i s kondomem, kde ke styku pochvy se spermatem nedošlo. Při orálním sexu nebo drážděním pochvy prsty se pálení nevyskytuje. Parnerka z počátku roku trpěla často opakovanými mykózy, já pro jistotu také používal antimykotikum. Od té doby má partnerka každodenní výtoky, ke kterých gynekoložka řekla, že jsou fyziologické, protože test kultivace proběhl v pořádku. Jak jsem zmínil, tyto nepříjemnosti se vyskytují při každém sexu, a provází nás od jejího odpanění. Jsem její první sexuální partner. Necelý rok bere HA a ještě nás napadlo antikoncepci na nějakou dobu vysadit nebo změnit. Prosíme o radu v čem by mohl být problém. Děkuji.
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

je zcela logický aby jste vy jako partner se nechal vyšetřit na venerologií

S pozdravem,

MUDr Ilíč
Ellav  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den
Je mi 19 a můj problém je semnou už od mého prvního pohlavního styku(trvá již 2,5 roku).Pokaždé kdy do mě přítel ejakuluje a vytáhne penis přichází ukrutná bolest,štípání a pálení v pochvě trvající i několik hodin(podle délky styku).Pravidelně užívám hormonální antikoncepci Mercilon a přítele mám stále stejného.Při poševním vyšetření mi byla zjištěna kandidóza ale i přes léky jsou mé problémy stále stejné.Navíc mám problém s jakkoukoliv chemickou látkou v pochvě(lubrikant,masti,sprchové gely,vše)dochází k pálení a štípání.Výtok mám normální,jiné problémy nemám a celkově se cítím zdravá.Gynekolog mi doporučil octové výplachy a umývání intimního prádla v octu.Dále užívání laktobacilů(orální i čípky),sexuální abstinenci nic z toho nepomohlo.Při jednorázovém podání mycomaxu na odstranění kandidózy se problémy na 75% zlepšili ale po době účinku tablety (3týdny) vše přišlo opět do normálu.Déle mi gynekolog předepsal mast fungicidin a sprej Clotrimazol,nepomohlo to.Po provedení všemožných testů mi byl zjistěný nějaký minimální zánět pochvy a dostala jsem gynekologické globule Macmiror,poté poslední možností bylo užívání vaginálních tablet Naxyl ale ani jedna z těchto možností nezměnila můj stav.Jsem už pravdu zoufalá a nevím kam se svým problém obrátit.Ráda bych uvítala jakkoukoliv radu.Předem děkuji za odpověď.
GynCentrum spol. s r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den, paleni je doprovazeno pritomnosti kvasinky v pochve- tim mate kysele pH a pri kontaktu pochvy se spermatem(ktere je zasadite) dochazi k zmene pH proto to paleni.Mnela by jste uzivat po dobu 14 dnu Gyno-pevaryl, nebo Dafnegyn a pri tom per oralne antimykotikum Mycomax po dobu půl roku(bere se jedna tableta mesicne a prvni mesic 2 najednou), aby jste se zbavila kvasinek a daneho pocitu.
Kačka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

již delší dobu se potýkám s velkou bolestí při pohlavním styku konkrétně při pronikání penisu dochází k velkému pálení, jako bych nebyla dostatečně vlhká, i když používám neparfémovaný lubrikační gel na silikonové bázi Doer medical silk, který mě jako jeden z mála nezpůsobuje štípání. Také mě delší dobu trápí výtok hlenového charakteru(nezapáchá) a bolest při menstruaci. U svého gynekologa jsem s těmito problémy už byla, nicméně na bolest při menstruaci mi po provedení ultrazvuku zdělil, že mám nejspíš úzké hrdlo a že se to po porodu zpraví. Na mé problémy s výtokem mi změřil papírkem ph ve vagíně a řekl že je vše v pořádku a ať zkusim výplach rosalginem a na problém s pohlavním stykem mi oznámil, že to je nejspíš v mé hlavě. Opravdu jsem z toho už nešťastná, partnera mám již 2,5roku stejného a první rok a půl jsem neměla žádné problémy s pohlavním stykem až na pálení a štípání při ejakuaci do vagíny. Opravdu si nemyslím, že by tento problém byl pouze v mé hlavě jak mi bylo sděleno, nebo bych měla opravdu navštívit sexuologa, či jiného gynekologa? Předem děkuji za Vaši radu.
michala  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
už 3 roky mám sex se stálým partnerem, ale poslední 2 týdny cítím ostrou bolest, když do mě proniká. Nevíte, čím by to mohlo být?
Děkuji
TerezaP  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, už jsem zoufalá, přes rok řeším, že mívám bolesti při pohlavním styku a opakovaný výtok. Byla jsem několikrát u gyn, která mi zjistila pouze zvýšenou hladinu lactobacilů a bolest při styku mi nebyla schopná vysvětlit. Dělala mi i ultrazvuk, který byl bolestivý též, ale nic kromě prý miniaturní cysty mi nenašla.Doporučila mi Rosalgin výplachy, které jsem měsíc aplikovala a nic. Teď mám dokonce i lehce nahnědlý výtok. Poraďte prosím. Měla bych změna lékařku?
Tereza P.

Související zákroky