Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Streptokok v pochvě před porodem - Infekce v těhotenství - Diskuze

Streptokok v pochvě před porodem

Streptokok v pochvě před porodem

anni  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den chtela sem se zeptat sem ve 37 tydnu tehotenstvi a delalymi kultivaci z pochvy a prej tam mam streptotoka chtela jsem se zeptat jestly to muze nejak ohrozit me nebo me dite napsalymi penicilin kterej musim privezt do porodnice pri porodu chtela jsem se zeptat jestly to je nebezpecne ten streptotok predem dekuji za odpoved tereza
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

tento streptokook může ohroit polod a proto budete rodit pod clonou antibiotik to je bězny postup.,
S pozdarvem
MUDr Ilič
Pupek  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
Dobrý den, jsem v 7. týdnu těhotenství, podařilo se mi otěhotnět mezi cykly IVF. Tento týden jsem se dozvěděla, že mám chronické chlamydie trachomatis a budou mi je ale léčit až po dokončení prvního trimestru, tj. ve 12 týdnu, je to tak v pořádku?
A je opravdu možný chytit to z ručníku, sauny nebo baźénu, jak jsem četla na internetu. Mám jednoho partnera řadu let a on to nemá, jen já, tak mi vrtá hlavou kde jsem k tomu mohla přijít a moc se bojím, jaký to má vliv na miminko? Imunolog několikrát zdůraznil potrat. Gynekolog řel, ať se nenervuji , že se to přeléčí po prvním trimestru a bude to ok, tak mám teď hlavu jako balon..Předem moc děkuji za odpověď
MUDr. Jan Řičánek  |  Basic member
  • 29 odpovědí
Váš gynekolog má pravdu. Měla byste mu více důvěřovat. v úctě J. Řičánek
artep  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,jsem ve 38.týdnu těhotenství,mám výtok žlutý a bakterie,můj doktor mi předepsal Lomexin a potom Dafnegin ale nic nezabralo.Může to nějak ohrozit mé dítě při porodu.děkuji za odpověd Petra
Kachna  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, tak mi našli v 37 týdnu těhotenství streptotoka, a zapoměla jsem se optat jak je to s milováním.Děkuji moc za pomoc
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý de,

tento nález,znamená riziko pro plodu při porodu,a proto budete rodit pod clonou ATB,pokud je všechno ostatní v pořádku tak proč ne,jinak doporučuji Vám koupit si Globule natrii tetraborici N X glob. Vkladat jednu večer třeba ob den..

S pozdravem,

MUDr. Ilič

Reakce na MUDr. Ilič Zdravko

mawa  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtela sem se zeptat sem ve 37 tydnu tehotenstvi a delalymi kultivaci z pochvy a prej tam mam streptotoka chtela jsem se zeptat jestly to muze nejak ohrozit me nebo me dite napsalymi penicilin kterej musim privezt do porodnice pri porodu chtela jsem se zeptat jestly to je nebezpecne ten streptotok predem dekuji za odpoved tereza
gabiver  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
koncem těhotenstvi mi byl zjištěn streptokok v pochvě,během porodu jsem dostala penicilin. Po porodu jsem měla pořád výtoky a ted 5měsícu po porodu mi lékař udělal stěry, z vysledku se potvrdil opět streptokok.Napsal mi MACMIROR a DALACIN.Chci se zeptat,jestli se může užívat i během kojení(kojim plně) v lékárně mi řekli ,že by se při kojení užívat MACMIROR neměl.Tak jsem ho raději nezačala brát.Ještě bych ráda věděla, jestli když to nebudu léčit,můžu tim uškodit miminku?Předem moc děkuji za odpověď Gabriela.K
Doktor ve Vašem okolí