Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Inkontinenční páska a opakované záněty - Močová inkontinence - Diskuze

Inkontinenční páska a opakované záněty

Inkontinenční páska a opakované záněty

silca  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
eDobrý den,

před třemi lety mi byla zavedena inkontinenční páska.Nyní stále více než rok mám opakované záněty. Lékypokud zaberou, tak během krátké doby se opět vrací. Nyní mi bylo navrženo odstranění pásky,Ráda bych se zeplala, jak je tato operace rizkoví a jak pravděpodobně dlouho trvá zákrok? Mám dneska zvýšenou teplotu. Tento čtvrtek mám nastoupit d nemocnice s tím, že v pátek bude výkon proveden.A tak jestli nemám raději termím operace odložit.
¨děkuji silca
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Dobrý den.Odstranění inkontinenční pásky je jednoduchý zákrok.Inkontinenční páska se zavádí pod močovou trubicí a je umístěná pod sliznicí pochvy.Zákrok i s anestesií trvá asi 15 minut .Riziko operace je minimální/obecná rizika ze strany anestesie a operačního výkonu/.Spíše mě znepokojuje Vaše teplota.Pokud je příznakem chřipkového onemocnění/virosa, bronchitida, atd/ .anestesiolog Vám nedá narkozu.Bylo by vhodné co nejdříve navštívit praktického lékaře .V případě chřipkového nebo respiračního infektu zákrok odložit po vyléčení asi za 3 týdny.
S pozdravem Debnár

Související recenze a zkušenosti

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí