Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti po zavedení TOT pásky - Močová inkontinence - Diskuze

Bolesti po zavedení TOT pásky

Bolesti po zavedení TOT pásky

filom  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
  • 2 Likes
dobrý den,mám po operaci TOT pásky asi 7 let a chci se zeptat zda-li je možné,aby po letech prorostla páska tak,že by mi zachytila část úponu na horní části stehna,protože se mi zdá ,že bolest jde od jizvy z rokroku až k horní části stehna.Byla jsem totiž na vyšetření,ortoped.chirurgii,gynekologii,sono,rentgenu a nic mi nenašli.Děkuji za odpověď
Marie  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.
chtěla bych se zeptat.Jsem týden po zavedení pásky pod močovou trubici.
Večer když jsem si zaváděla vaginální globuli do pochvi,jsem měla pocit,
žev pochvě to mám naběhlé .Jeto možné?Nebo mám nějaký problém?Najednou jsem se začala pozorovat a nvím jstli včera jsem to měla také.Děkuji Marie.
MUDr. Evžen Bělka  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Jílové
  • 21 odpovědí
  • 1 Like
Týden po operaci je otok v oblasti op. místa normální. Zatím bych vydržel. Jen jestli že byste se nemohla vymočit, měla teplotu nebo bolesti, navštivte gynekologa.
doc. MUDr. Michal Otčenášek CSc.  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den. Je možné, že páska vyvolává bolesti stehna, zejména svalů na jeho vnitřní straně. Většinou zobrazovací vyšetření nic neukážou, pro ortopeda je často nález příliš neurčitý. Stav je možno řešit opichem, někdy je potřeba operační revize pásky v oblasti jejího průchodu pánevní stěnou. Bolesti ale mohou být způsobeny i jinými příčinami - nutné pečlivě vyšetřit zkušeným urogynekologem.
jituška  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,jsem 10 měsíců po zavedení pásky a taky mám neustále bolest svalů na vnitřní straně pravého stehna. Můj urogynekolog zatím řešil přestřižení pásky,kdybybylahodně utáhlá,ted podstupuji 4 injekci do pochvy mezokain + neznám další látky. Nepomáhá. Je lepší úplně odstranit pásku anebo je narušený nějaký nerv?
BOBO  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,prosím o sdělění, jestli je možné tři měsíce po zavedení TOT pásky jezdit na kole a kolik je možné najet denne km. V měsíci červenci to bude už 5 měsíců po zákroku,máme jet na dovolenou do JIŽNÍCH ĆECH,kde jsme zvyklí najet i 50 km denně. NEVÍM JESTLI TO BUDE PO TOM ZÁKROKU MOŽNÉ NAJET TOLIK KM.

Související recenze a zkušenosti

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí