Modřina po operaci TOT

Modřina po operaci TOT

pupik  |  návštěvník  |  Praha
dobrý den,
jsem po operaci TOT, už 2 měsíce. Troch mám únik moči i po operaci a často jsem močila,asi po hodině. Doktor říkal že musím zadržovat moč na 3 až 4 hodiny. A tak to dělám.Před 2 dni jsem šla nakupovat,vzala jsem si tašku na kolečkách,abych to moc nenemahala,počítám si kila,nákup měl 5 kilo.Než jsem došla domů,trochu mě bolelo v levém podbřišku.To bylo v poledne a večer ve 21 hod. mě začalo bolet na levo ve vnitřní straně stehna,pod jizvičkou ,asi 2 cm od ní,se mě oběvila modřina.Občas se mě stává že mě praskne žilka na stehnu.Ale teď se bojím jestli jsem si to neurvala tu pásku.Ale 5kg,jsem měla povolený nosit.Dokonce dnes jsem měla spoprvé suchý kalhotky.Prosím o radu,děkuju.
urogyn  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Těžko Vám mohu pomoci po internetu. V případě zájmu zavolejte na tel. 267712366. MUDr.Richard Havel-urogynekologie
Ivča  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda se provádí zákrok v lokální anestezií?Je mi 45 let,mám 3 porody,sportuji a při kýchání, skákání,běhání mám tento problém.Doporučení mám od gynekologa na urologii.Provádí to také na gynekologii? A jak dlouho tento zákrok trvá? Děkuji za odpověď. Ivča
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, výkon s použitím pásky TVT lze provést v lokální anestezii, délka výkonu je 10-30 minut.Výkon může provádět i urogynekolog.Podrobné informace o inkontinenci a její léčbě včetně popisu zákroku a kontaktů na lékaře najdete na XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
aklim66  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den
mám týden po operaci - TOT páska. Únik moči je v pořádku, ale po hodinách chodím močit, cítím se stále nevyprázdněná. Při močení mě to bolí, řeže..Ustálí se to prosím? Děkuji za brzkou odpověď.
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Dysurie při močení i po TOT je známkou infekce močových cest.Po vyš.u urologa nebo urogynekologa, který zákrok provedl a po pozitivním nálezu v moči je nutná th.ATB.
VeraJir  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Rozhodně co nejdřív zavolejte doktorovi. Tohle není dobré odkládat a znám případy, kdy to nedopadlo vůbec hezky. Můžete se obrátit třeba na tuto ordinaci: http://www.urogynekologie-otcenasek.cz/ u které vím, že nabízí kvalitní služby a dokáží s těmito problémy pomoct.

Související recenze a zkušenosti

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí