Necítím pohyby v 18. týdnu

Necítím pohyby v 18. týdnu

Smazaný uživatel
Smazaný uživatel  |  návštěvník
na zaklade prava na vymaz jsme tento prispevek odstranili.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, prvorodičky vnímají pohyby kolem 20. týdne, ženy, které již rodily, mohou vnímat pohyby dříve, buďte klidná.
mimi18  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den...jsem ve 29 týdnu a poslední 4 dny cítím pohyby jen takové slabší...je to normalní? děkuji..:)
Lucie  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,jsem nyní v 18+1 a necítím ještě žádné pohyby.Je to normální?Zažila jsem fetus mortus ve 40.tt a mám obavy jestli vše tentokrát dobře dopadne.Děkuji
julie  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den jsem ve 34.týdnu těhotenství a necítím pobyby jako zprvu tj.kopání ale jen pohyby ze strany na stranu přímo pod žebry. měla bych ihned vyhledat lékaře nebo je to v tomto týdnu těhotenství normální?
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobry den,

pravdepodobne doslo ke zmene polohy plodu,

S pozdravem,

MUDr Ilic
koura  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem ve 22 tt a necítím pohyby. Dle UZ je dítě živé a velké jak má být. Je možné, že to bude později, když jsem silnější postavy? Děkuji za odpověď
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Vnímáni pohybů je velmi individuální. Někdo je začíná vnímat dříve, někdo později. Velmi pravděpodobně v dalších týdnech již pohyby budete cítit každý den.
MUDr. Jan Šulc
Amalka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
P2kný den, jsem potřeti těhotna, u prvního jsme citila pohybi kolem 20-21tt a u druheho těhotenství už v 16tt, a to druhe těhotenství bylo tedy neštastně zakončeno akutnim cisařem pro odloučení placenty v 41tt, ted jsme podruhe těhotna pul roku pocisaři a jsem 15+4 a ještě necitim pohyby, je to normalni??? celkemse bojim na ult v 13tt bylo vše ok a ja jdu na ult až za tyden, mam se bat???????mocděkuji