Bolest bradavek

Bolest bradavek

Sasenka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám poslední 3měsíce stresové období.Chtěla bych se zeptat,jestli má na to vliv bolest bradavek týden před menstruaci+další 2týdny?K tomu jsem opět po 9 dnech menstruace začala trošku krvácet.děkuji
Bolest Bradavek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, poslední cca 4dny mam šílene citlivé bradavky a na dotek mě hrozně bolí. Mensruaci už jsem měla před 3 týdny. Může to být tím že jsem před třemi měsící změnila HA? Děkuji za odpověď
MUDr. Jan Hoždora  |  Basic member  |  Šumperk, Ruda nad Moravou
  • 25 odpovědí
  • 3 Likes
Zdravím, určitě je na vině změna antikoncepce. Co jste brala dříve a proč jste antikoncepci změnila? U minulé antikoncepce jste byla bez problémů? Nechejte si určitě odebrat krev na prolaktin a zkuste jinou antikoncepci.XXXXXXXXXXXXXX
Bolest Bradavek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Brala jsem Minervu a přestala jsem ji brát kvůli finančním broblémům a taky že mi začala dělat nepříjemnosti. Teď beru Depo-Provera.
MUDr. Jan Hoždora  |  Basic member  |  Šumperk, Ruda nad Moravou
  • 25 odpovědí
  • 3 Likes
Zkuste raději tabletový preparát s obsahem maximálně 20 ug ethinylestradiolu, cenově dostupný je např.preparát Lunafem. XXXXXXXXXXXXXX
Lucie  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den.Mám asi 3 dny hodně přecitlivělé bradavky,hlavně při sprchovaní.Před 12 dny jsem vysadila antikoncepci.Nevím jestli je to tím vysazenim nebo jestli to může být už příznak otěhotnění?Mám i občasné bolesti v podbřišku.Děkuji za odpověd.Lucie
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
těhotná v této době jistě nejste. Jde spíš o hormonálníé změny po vysazení antiko dr texl
lara963  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Poslední asi 3 dny mě neskutečně bolí bradavky. Hormonální antikoncepci neberu a měsíčky mám hodně nepravidelné (většinou co 4 měsíce). Teď už jsem byla dvakrát na injekci. Nevíte co by to mohlo znamenat? Myslíte, že menstruace už se hlásí sama ?
Předem děkuji za odpověď
anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Dobrý den. Na internetu mi pomohli. Zkuste se zeptat taky. Nechci dělat reklamu , napište mi na mail - anickadol1@seznam.cz .
vera  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
dobry den uz treti den me boli bradavky beru antikoncepci.rekla bych ze je mam i zvetcene a kdyz se mi postavi silene to boli a boli me i vajecniky
suzan1511  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den, prosim o radu, 5 dni asi mam pocit zvysene horecky, trochu me poboliva v krku, ale u doktorky mi nic nenasli. Mam ale mirne natekla prsa a hrozne me boli bradavky. Mestruace, která byla hrozne silna, mi skončila 22.3, antikoncepci jsem nikdy nebrala a s přítelem mame sice nechraneny sex ale nikdy to do mne nedal. Je mozne abych tedy byla tehotna? dekuji za odpoved

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí