Kvasinky a vaše zkušenosti

Kvasinky a vaše zkušenosti

M22  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj, jak vidim, s kvasinkama bojuje plno z nás ! Já už od listopadu minulého roku. Začalo to nevině, začla jsem brát vag. globule, ze zacatku jen na 3 dny. Po měsící se mi to opět vrátilo, a to už se mi zdálo divné, tak jsem dostala další i s krémem pro partnera.Dodržovaly jsme vše co nam doktor řekl. Ale ani to nepomohlo, v lednu se to oběvilo zase! Od te doby tam jsem jak doma, každý měsíc aspon dvakrat, zkouší jiné léky,jiné krémy a nic..Ikdyž mi doktor řekl,že sex mít muzu,pokud neberu žadny globule atd., s kondomem tak na někdy nemám ani chut, kdyz vim že do týdne budu u lékaře.s nebo bez, pořád ty problémy mám.. :/ a to mi je teprve 18 roků. Momentálně beru vag.globule Dafnegin a mast já i partner Pevaryl. Budu ráda za každou radu ! A přeju hodně štěstí.
Klára56  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Jéé... to je mi moc líto. Bohužel mám podobnou zkušenost. Co mi opravdu pomohlo.. když jsem k antimykotikům připojila wobenzym.. antimykotika konečně zabrala a mykózy se přestaly vracet.
Petra456  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Taky mi pomohla až kombinace antimykotik s wobenzymem. Dále jsem také omezila konzumaci sladkého( i ovoce) a alkoholu ( piji jen bílé suché víno). Kvasinky jsou hrozné, ale dá se proti nim bojovat. Jen to chce trpělivost a naučit se poslouchat své tělo.
Magistr  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
jestli se candidoza neustále vrací, máte možná problém s lokální imunitou pochvy. Systémová enzymoterapie, konkrétně Wobenzym, který zde zmiňují ostatní, skutečně pomáhá. Nicméně je potřeba ho brát pravidelně, 2x8 dražé denně nalačno po dobu alespoň 10 týdnů a měla byste mít pokoj. Samozřejmě pokračujte s klasickou léčbou mykózy dle instrukcí vašeho gynekologa.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí