Pálení po pohlavním styku

Pálení po pohlavním styku

MsM4t0  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
už jsem bezradná, tak jsem se chtěla zeptat.. Vždy když se s přítelem milujeme a on se do mě udělá, tak druhý den mě tam dole pálí a svědí, klidně i 3 dny... Vždy tam mám takové jako bílá "smítka". Je to to sperma, které ze mě vytéká i několik dní i když se umyji? Ale myslím, že moc normální není, že i po hygieně mě to tam dole pálí... Hodně jsem o tom četla a buď to byla alergie na sperma a nebo kvasinky. Připadám si už trapně, teď léčím zánět moč. cest po každém sexuál. styku Urovaxonem a jednorázovými antibiotiky po každém styku. Ale toto pálení po jednom až dvou dnech a tak jsem už měla předtím. Přítele mám stálého, je to můj první, ale já jeho první nejsem. Je to opravdu nepříjemné, je mi trapně, když svému příteli řeknu: "Né do mě" i když beru HA. Myslím si, že ani hygienu nezanedbávám. Děkuji moc za jakoukoliv pomoc
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Bylo by vhodné navštívit gynekologa.Nejdříve použít při léčbě antimykotika pro Vás i pro přítele/gynopevaryl vag tbl.15 tbl. 0-0-1, jenamazol crm 2%,forcan 1-0-0 150,přítel jenamazol crm 2%., forcan 150 1-0-0/.Terapii forcanem 150 1-0-0 pro oba opakovat po měsíci 3x.14 dní nemít styk.Před stykem nitrofurantoin 1 tbl.preventivně jenom Vy.
Pokud tato th.nebude účinná napište mi.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí