Bolesti a tlak v prsou

Bolesti a tlak v prsou

vveronicka  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den,Již asi týden mám velké bolesti v prsou, prsa jsou velice citlivé, mám pocit jako by se mi prsa nalévali jako když jsem zacala kojit(1 a půl roku nekojím), zvětšili se, mění se tvar, těhotná snad nejsem beru antikoncepci.Začala se mi docela dost motat hlava.Je mi 20let, když jsem kojila,kojila jsem jen sjednoho prsa a druhé mě neustále pobolívalo...Prosím oradu, začíná to být hodně nepříjemné, jen opravdu čekám, jestli se mi ty prsa opravdu úplně nalijou...Nikdy jsem takové problémy neměla.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Vnitřní lékařství  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, prsa se nejvíce mění vlivem hormonů. Navštivte gynekologa, doporučuji tento stav vyšetřit. Také těhotenství není zcela vyloučeno, mnoho žen již otěhotnělo i při užívání HA.
jan1973  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer. Nevím kam můj dotaz zařadit a tento článek mi příjde nejbližší problému přítelkyně. Již delší dobu ji trápí bolest prsou, tak že si je v noci musí občas držet rukama, aby mohla spát. Při návštěvě gynekologa nebylo zjištěno její těhotenství a při popisu jejich problémů ji gynekolog řekl, že se jedná o hormony a dál ji již nepomohl. Existuje nějaká klinika či soukromá ordinace, kam by se dalo zajít? Případně je důvod navštívit např. oddělení sono, mamografie, kde by ji vyšetřili? Děkuji, Matoušek
zuza  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den mám ty samé problémi co vaše přítelkyně.Už to mám po druhe určitě at zajde na sono tam jí poradí.
Nightgirl  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

nemám bolesti v prsou, ale po vysazení HA mi z nich po zmačknutí začalo téct něco jako mléko, ale těhotná nejsem. Můžete poradit, co to je?

Děkuji.
lenka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,mám 6ti týdenní holčičku a kojím. Od minulého týdne mě začalo pobolívat levé prso,škube mě v něm.a po kojení mám pocit,jak kdyby mi z tama někdo něco tahal. Tento týden se začala ještě malá u prsa zlobit,jak kdyby tam bylo málo mléka,tak jsem jí dala příkrm a byla spokojená. Nevíte jestli je to začínající zánět nebo tým,že tam toho moc není. Děkuji
Anna  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobry den chtela bych se zeptat.. vzdy me boleli prsa od ovu po ms.. ale nyni mam ms uz druhy den a prsa jsou porad bolestva, sice mene nez pred ni a porad o cislo zvetsena.. muze se jednat o tehu?? dekuji za odpoved
Doktor ve Vašem okolí