Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Odstranění Bartholiniho cysty - Záněty v gynekologii - Diskuze

Odstranění Bartholiniho cysty

Odstranění Bartholiniho cysty

anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, mám bartholiniho cystu už od roku 2008 asi 3 krát mi už praskla, a ted ji mam zase zvětšenou, tak by mě zajímalo, jaké mám možnosti odstranění cysty a zda, se dá odstranit například laserově?A jak dlouho bych se léčila a kdy mohu být sexuálně aktivní?A zda žláza, když mě začne cysta bolet je zničená a už nefunguje a musí se vyndat nebo je v pořádku?Děkuji za odpověď.
Mikukude  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat na jednu otázečku kterou si nejsem jistá, nevím jistě jestly mám Bartholiniho žlázu?,všude totiš píší že tato žláza bolí, ale mé příznaky jsou že mám takovou kuličku hned při vstupu do pochvy velikosti třešně ?A jinak mě nebolí i když si na to šáhnu, podbříšek mě téže nebolí, sedat si mohu normálně bez bolestí a chodit taky můžu. Ale co se mi ještě nezdá je že mám více citlivé stydké velké pysky, že se nemohu ani holit, a kolikrát mám pocit řezání, svědění spodku a i občasné píchnutí do pochvy .Mockrát děkuji za odpověď a váš čas
PS:KE GYNEKOLOGOVY JSEM JINAK UŽ OBJEDNANÁ,ALE AŽ NA 19.9.2012.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí