Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Krvácení po Klionu - Záněty v gynekologii - Diskuze

Krvácení po Klionu

Krvácení po Klionu

nevim  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, ptám se nejen lékařů, ale i ostatních, jelikož si nevím radyzda měnit gynekologa či ne. Před 3 dny jsem byla na běžné kontrole, kde mi bylo zjištěno že mám nedostatek laktobacilů - zánět z bazénu. Byl mi předepsán KLION D 100, kde je napsáno, že nemá nežádoucí účinky. Já však dva dny po tom začal krváce a začalo mi být i špatně,tak jsem si ho včera večer už nevzala a šla ráno k panu doktorovi (mám ho brát 2 x denně). pak doktor mi řekl, že pokud krvácím, ať si koupím citon abych to krvácení zmírnila a jestli mi je špatně, tak že to mám určitě nějakou virózu. za tyto dvě rady si odemne vzal poplatek 30,- a ještě mi řekl, že až to dobetu, tak mám začít brát FERMALAC nebo GYNOCAPS. Potřebuji vědět, zda je to krvácení normální, mám menstruaci dostat až za týden. Nevím si rady a ani nevím, zda mám KLION brát dál, i když podle pana doktora ano. Prý kdybych potom zase krvácela, tak mám přijít a řešili bychom to jinak,ale aby pak už nebylo pozdě.... Předem děkuji za inforaci a zkušenosti všem.
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, tyto poševní tablety nezpůsobují krvácení a zřídkakdy jiné nežádoucí účinky. Jsou obvykle dobře snášeny. Myslím, že vaše krvácení s tím nesouvisí a vaše nevolnost také ne.
monisicek
monisicek  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, já Klion beru od pátku a od neděle mi začalo krvácení, ale není to jako při menses. Ty mám navíc mít až od příštího pondělí. A zhruba hodinu až hodinu a půl po aplikaci prášku mám bolesti v podbřišku. Bolest by asi mohla být od zánětu,ale to krvácení nevím. Před rokem jsem měla také zánět a na to sem měla na zavádění nějaká želatinová vajíčka a tyhle problémy jsem neměla. Chystám se balení dobrat, mám to jen do téhle neděle, tak to snad nějak ustojím...

Reakce na monisicek

Mgr. Daniela Šimonová  |  Basic member  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
Krvácení po Klionu občas bývá, neberte jej dál, dojděte za svým gynekologem kvůli zmměně léčby
ventilka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, už dlouho dobu trpím na výtoky. Má minulá lékařka mi tvrdila,že je to normální a že se s tím mám naučit žít. Nijak víc to nehodlala řešit. S tímhle jsem se ale nechtěla spokojit já, jelikož mě tyto problémy nejen trápí, ale také i omezují v běžném životě. Výtoky jsou většinou bez zápachu a bílé barvy, někdy se objeví i nažloutlé barvy a trochu zapáchá. Proto jsem změnila gynekoložku. Ta mi hned doporučila koupit si gynocaps na obnovení poševní mikroflóry. Po první aplikaci byly příznaky pryč. Bohužel, jakmile jsem je přestala brát, problémy se zase vrátili zpět. Nyní jsem začala brát gynocaps znovu, jednu tabletku večer, ale hned druhý den mám slabé krvácení. Může to být z těch tabletek?? Už jsem z toho zoufalá. Děkuji za radu.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí