Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Špinění po styku - Záněty v gynekologii - Diskuze

Špinění po styku

Špinění po styku

Jana  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den,chtěla bych se zeptat:je to asi tři měsíce,co se občas stane,že po pohlavním styku špiním.Stávalo se to většinou v době ovulace,ale teď jsem začala krvácet přímo při styku a to už nebylo jen špinění.Bylo to týden před očekávanou menstruací.A pár dní na to,jsem po pohlavním styku zase špinila.Je mi to nepříjemné už kvůli manželovi.Na preventivní prohlídce jsem byla asi před dvěma měsíci a stěry dopadly dobře,cytologii jsem měla dvojku.Tak se chci zeptat,jakou příčinu by to moje krvácení mohlo mít?Děkuji za odpověď.
Centrum asistované reprodukce CAR 01 Brno  |  Basic member  |  Brno
  • 6 odpovědí
Dobrý den, krvácení po pohlavním styku většinou souvisí s mechanickým podrážděním sliznice na povrchu děložního čípku penisem. Náchylnější je čípek s ektropiem - tj. stav, kdy sliznici na povrchu děložního čípku přerůstá sliznice z děložního hrdla. Je to normální stav. Špinění se dá řešit užíváním Ascorutinu, který zvyšuje odolnost cévní stěny.
Důležité je mít v pořádku cytologické vyšetření a to máte. S pozdravem MUDr. Tomáš Vrána
luciess  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
Beru 10 den antikoncepci sunya při pohlavním styku jsem začala krvácet a tvrá to už 3 den. Dříve jsem brala antikoncepci lindinnette a tyto problémy jsem nikdy neměla. Je to špatnou antikoncepcí nebo to může být něčím jiným? děkuji za odpověď

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí