Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Krvavý výtok - Záněty v gynekologii - Diskuze

Krvavý výtok

Krvavý výtok

anicka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, nerada navštěvuji lékaře a proto bych se nejprve chtěla zeptat jak moc je můj stav vážný. Nemám pravidelnou mentruaci, prodlužuji si ji díky antikoncepčním pilulkám, od té doby mívám v období kdy bych měla menstruovat výtok. Tak nějak jsem si na to zvykla a neřeším to, ale asi před 4 dny jsem měla pohlavní styk a od té doby mám krvavý výtok, není to moc ale i tak se bojím že se něco stalo, od té doby jsem pohlavní styk neměla ale nepřestává to. Mohlo by to být něco vážného s čím musím jít k lékaři? Děkuji vám za odpověď.
Lenka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám takový problém,je mi 13 let a před rokem jsem dostala menstruaci.Měla jsem ji hodně nepravidelnou tak šla mamka semnou na gynekologii a ona mi dala prášky na doplnění hormonů.Už je dlouho neberu a menstruaci mám uplně pravidelnou,jenže včera sem měla krvavý výtok a dneska taky,poslední menstruaci jsem měla 7.dubna a dneska je 19.dubna a mám od včerejška ten krvavý výtok!!Prosím co mám dělat?Nemusím na gynekologii?:'-(
anicka  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Asi týden po tom, co jsem krvácela jsem dostala menstruaci a teď už krvavý výtok nemám, tak jak mi odpověděla doktorka, počkala bych pár dní a pak bych šla k lékaři.
denisa  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat? Po pohl.styku jsem druhý den pocítila pálení,svrbění a otok..asi za dva dny jsem si koupila v lékarně Jenamazol..a po dvou dnech jsem začala špinit a třetí den mírně krvácet.ted už třtí den mírně krvácím a bojím se,jestli to neni něco vážného??? Můžete mi prosím poradit? Děkuji za odpověd..
eva  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Mám stejný problém a vůbec nevím co s tím...proto jsem se raději objednala k lékařce se kterou to prodiskutuji:) dám vám poté vědět, jak to dopadlo.

Reakce na eva

michal40  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 10 odpovědí
Zdravim vas pani Evo mužete se ozvat rad vam pomužu.
xxx  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, čtyři dny mám výtok s příměsí krve, výtok se objevuje pouze na toaletním papíře a to maximálně jednou - dvakrát denně, dnes me začalo pobolívat v podbrišku. Chtěla bych se zeptat jestli je možné, že se to stalo po chybném užití HA, minulou neděli jsem snědla tabletku na sobotu a pak se mi to celé o den posunulo, ale nemám fázovou antikoncepci. Předem děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí