Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pálení a otok přirození po styku - Záněty v gynekologii - Diskuze

Pálení a otok přirození po styku

Pálení a otok přirození po styku

Pepe321321  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli nemůžu být přenašečem nějaké pohlavní, či jiné choroby. Moje partnerka má vždy po styku oteklé přirození, palí ji to. Tento oteklý stav trvá minimálně 15 minut. Poté se vše vrátí do normálu. Partnerka byla na vyšetření a u ní je vše v pořádku, proto bych se chtěl zeptat, jestli může být problém u mě. Může to být něco s mým spermatem, nebo i s možností, že se na povrch vagíny dostane i moč?
Jitka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Já jsem taky vždycky oteklá po styku, někdy to pálí 5 minut, někdy i do dalšího dne třeba i při močení a někdy si třeba druhý den ani nemůžu sednout.. Podle mě mám problém se zvlhnutím a následného odření při styku.. Použili jsme lubrikační gel a vše bylo v pořádku.. Možná máte jen stejný problém a žádné choroby to nejsou =)
ale při stálém podezření si dojděte za lékařem, to je vždycky nejlepší řešení =)
martin66  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den ,
partnerce doporučil Pan gynekolog lék CLOTRIMAZOL AL 100 , který odstranil pálení při pohlavním styku na určitou dobu. Ale po určité době se partnerce tento problém zase vrátil . Proto se dotazuji zda se mají léčit oba partneři a jaký lek by jste mi poradil. Děkuji za odpověd.
S Pozdravem
Martin S.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí