Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pálení pochvy - Záněty v gynekologii - Diskuze

Pálení pochvy

Pálení pochvy

katrin007  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, již několik let trpím kvasinkami a různými jinými záněty. Momentálně žádný z těchto problémů nemám, ale již několik měsíců mám nepřetržitě vnější pálení a zarudnutí pochvy. Vždy když jdu k lékaři, tak všechny stěry dopadnou dobře, nejspíš mám problém s pH, ale myslím, že i má lékařka si už také neví rady. Naposledy mi napsala ophthalmo-hydrocortison, nejdříve to nějakou dobu pomáhalo, ale teď už ne. Když jsem však přestala mazat do druhého dne se mi pálení vrátilo. Předem děkuji za odpověď
marika  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
dobry den
prosim o radu mam po hlavnim stiku z pritelem strasne paleni pochvy a jeste k tomu me to reze skosela jsem vsechno mozne za kremi i viollet krem ale nic muze to byt spusobeno holcim strojkem ktery jsem si vypujcila od sveho pritele vym je to nehigienicke ale o higienu se velmi dobre pecuji prosim cim je to spusobeno to paleni i kdyz jdu na wc strasne to reze trva mi to asi uz 20 dni a stale me toboly
andy  |  návštěvník  |  London, City of
  • 1 odpovědí
Ahoj,mam stejny problem jako ty pri sexu.ale nevim co to je.vsechny moje kamaradky mi rikaji ze to budou kvasinky ale moje doktorka vzdy rekne az te to bude vice palet prid :D hruza..tak by me zajimalo jak jsi s tim dopadla jestli se muzu zeptat dekuji za odpoved
Koubová  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den.Už kolem tydne mě pálu pochva a mám hrozné nutkaní chodit na záchod , ale když tam doběhnu jen si "učurnu" nevíte někdo co to je?
Love  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
mám takový problém, když se do mě přítel udělá cítím nepříjemné pálení někdy až bolest. Tento problém nemáme při každém styku, ale přes to bych chtěla slyšet Váš názor. Děkuji za odpověd.
Andy 67  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den již druhý den mě příšerně pálí a svědí pochva, co to může být? předem děkuji za odpověď.
MUDr.  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 7 odpovědí
Nejspíš mykóza.
michal40  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 10 odpovědí
Dobry den přeji pani Andreo chci se vas zeptat mate zarudly poševni vchod připadě vytok ?
Radka  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den. Uz asi siesty den ma mierne pali pochva, spozorovala som hnedy vytok a mam caste nutkanie na zachod. Priblizne dva dni predtym ako problemy zacali, som mala 4x pohlavny styk behom velmi kratkej doby. Beriem antikoncepciu Yaz, s priatelom som 5 rokov a nikdy som ziadne problemy nemala, len presne pred 9 mesiacmi som bola na mininterupcii. Druhy den pouzivam masticku Canesten a pijem urologicky caj, ale zatial nie su ziadne zmeny. Moja gynekologicka je momentalne na dovolenke, prosim o radu. Dakujem.
Skuina5  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Může mít kouření marihuany vliv na pH v pochvě? Mám opakované záněty pochvy, léčila jsem se já i můj přítel, ale mam pocit že se mi to zas vrací. Už jsem uplně zoufala tak mam tento dotaz. Děkuji
AS11  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám dotaz. Dostala jsem mykózu, která se mi měla už vylečit brala jsem čípky a mast, ale furt to mám zarudlé kolem pochvy a nevím co s tím. Jestli dál brát mast a nebo zajít k lékaři? Děkuji za odpověď.
michal40  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 10 odpovědí
dobry den pokut to mate zarudle pravděpodobně mate zanět pochvy doporučuji vam aplikovat rosalgin vyplachovani a mast jenamazol

Reakce na michal40

MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
V případě svědivých afekcí vulvy je nutné navštívit gynekologa.Ph pochvy a aminový test určí charakter výtoku.Zpravidla se jedná o kvasinkové infekce, které potřebují ke svému růstu kyselejší ph pochvy.V tomto případě je nutné aplikovat antimykotika /např.konazoly/.Aplikace antimykotik lokalně na svědivé afekce vulvy.Tuto th je možné doplnit per os podanými antimykotiky/např .forcan tbl., diflucan tbl./ Nutné je ale gynekolog.vyš.Diferenciální dg.je mnohem složitější.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí