Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vleklý výtok - Záněty v gynekologii - Diskuze

Vleklý výtok

Vleklý výtok

xxemi  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Přeji dobrý den,
je mi 22 let a od svých 18ti let trpím hlenovitým žlutozeleným zapáchajícím výtokem. Nijak nepociťuju svědění, možná občasnou tupou bolest v levém boku. Gynekolog mně předepsal různé medikamenty např. Entizol, Macmiror, díky kterým se výtok po dvou dnech tak na 5 dní zastaví, ale ještě před doužíváním se opět objeví. Výtok není zcela pravidelný. Spíše pociťuju, že se nahromadí a rázem se spustí ve větším množství. Sexuálně nežiju, protože se cítím trapně, protože mně samotné je to nepříjemné, natož tak partnerovi. Menstruaci mám pravidelnou, ale celkem bolestivou, někdy nemůžu ani sedět..To samé občas i u ovulace. Hormonální antikoncepci neužívám a snažím se jíst střídmě, sacharidy omezuju jen na ty v ovoci. Byla bych moc ráda, kdyby jste mně mohli poradit, co by mi mohlo pomoct, protože už jsem z toho celkem špatná, protože už se to vleče dlouho..Ale pořád věřím, že tu ještě pro mě nějaká ta šance je =) Děkuji mnohokrát za odpověď a přeju hezký den..
Sarah1989  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj, já měla podobné problémy, také jsem zkoušela všechno možné, ale nic nezabíralo. Ted používám Lactomax (polykací pilulky na 2 měsíce, stojí 200kč, od firmy Vitaharmony, Blue care, v lékarně k sehnání, měly by se brát dlouhodobě, je to vlastně za zlepšení střevního prostředí a tím ovlivnuje i vaginální prostředí a zároven podporuje trávení, takže takové 2 v 1:)a opravdu mi pomohly. Před pohl.stykem ještě dělám výplach pochvy Rosalginem, není to dokonalé ale nejlepší stav za poslední 2roky. Takže to zkus a uvidíš a určitě by ses kvůli tomu neměla omezovat v sexuálním životě. Nos bavlněné kalhotky a používej mýdlo Lactacyd Femina. Také jsem slyšela, že pomáhá výplachy pochvy jedlou sodou 3dny za sebou 1litr převařené vody a do toho 2 pytlíky sody. Nebo Drags Imun (dračí krev, dá se sehnat na netu nebo v obchodech s přírodními léky, je to na detoxikaci těla a ve formě kapek se dá použít i na výplach pochvy, doporučil mi to jeden gynekolog ale u nás v lékárnách jsem ho nesehnala, třeba budeš mít větší štěstí:) používá se 3x týdně 0,5ml kapek na 0,5l převařené vody). Ale na ty výplachy potřebuješ irigátor (v lékárně 130Kč). Tak snad ti něco zabere:) Přeju hodně štěstí
xxemi  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj, děkuju za radu, jdu se po tom poobhlédnout a hned vyzkoušet =)
katka84  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.Mám asi 15let výtok.Není to v epizdach,je to neustály,počas cyklu se měníci výtok.V období ovulace je ho ješte vetší množství,je tahavý..mám za sebou 2porody,antikoncepci jsem nikdy neužívala.
Všechna vyšetření jsou vždy v pořádku,Nikdy jsme neměla zánet,ani streptokoka...otehotnela jsme v podstate 2x ihned po snažení,porody ok..a taky cleé tehotenství.Co muže být příčinou?Jsme mladá(29let)žena a obtežuje mne to i v sexuálním živote s mým manželem.Bez intimky sa nehnu.
Může být příčinou otočená děloha?Počas ovulace mám hodně silné bolesti v podbříšku...nevím jeslti to dávat do souvislosti.Byla bych ráda,kdyby konečne se mohla cítit čistá:-(
Petra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Chci se zeptat, výtoky mám také už delší dobu, ale nejedná se o nic velkého jako je tady popisováno.Jde jen o menší výtok bez zápachu. Dnes mi pan gynekolog předepsal tobolky POLYGYNAX. Po přečtení v různých diskuzích, jsem se zděsila. Máte tedy někdo s tímto přípravkem zkušenost? Nevím, zda ho začít brát ...

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí