Růžový výtok z pochvy

Růžový výtok z pochvy

antoaneta  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Druhý den mám růžový výtok(barva pastelová, podobná jahodovému pudingu),nevíte prosím čím může být způsoben? Žádné pálivé nebo svědivé potíže nemám. Jen mě občas pobolívá podbříšek a cítím zvláštní pocit, jako před menstruací. Může to být nějaká infekce? Nebo předmenstruační syndrom? Menses mám dostat asi za 5,6 dnů. A nebo nemůžu třeba těhotnět? Poslední pohlavní styk jsem měla asi před 8mi dny. Ten den, mi byl dělán i vaginálně ultrazvuk a podle něj jsem měla ještě ovulaci. Moc bych si přála být těhotná. S manželem se o to pokoušíme už třičtvrtě roku. Nyní, jak budu mít po menstruaci, mám jít na HSG a manžel před tím na spermiogram. Byla bych štastná, kdyby to vyšlo a na žádné vyšetření bysme už nemuseli. Myslíte, že bych si mohla už zkusit udělat těhotenský test? Moc děkuji za odpovědi.
feobe70  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den ,chtela jsem se zeptat,mam takovy slabe oranzovy vytok nesvedivy ,nepachnouci,dostala jsem od pani doktorky leky na zavadeni i mast,da se rict ze nachvili jsem mela pokoj,ale opet se me to vratilo,zajimalo by me co to muze byt, je mi 40let a vzdy se to objevi takovych 14dnu pred menstruaci dekuji za odpoved
kacipuu  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer mám růžový výtok...menstuaci mám dostat asi za 5 dní..bolesti žádné nemám..nic mi není brala jsem asi před dvěma lety depoproveru...ale jžpřed čtyřmi měsíci jsem konečně začala menstruovat myslíte že je to depoproverou?děkuji za odpověď katka...
anonym  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
prosím dceři je 5 let,svědí jí buchta,výtok nemá,už nevím co jí dát,mazala jsem canestelem,ale nepomáchá,prosím o radu,má to vždy když si někde sedne venku na studeném,díky moc hš.
Bbaranovad  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Doporučuji brusinky v podobě čajů, džemu, kapek atd.. když si sedne na studené velmi lehce prochladne, to vede k zánětům močových cest, které jsou doprovázené svědomím někdy i pálením.
Anonym  |  návštěvník  |  Kosice
  • 1 odpovědí
Dobry den
Menštruacia mi mešká týžden dnes som dostala ružový výtok trošku ma pobolieva v podbrušku .. bolia ma prsia urobili sa mi vyrážky ako pred menzesom ale ten neprichadza .. s priatelom som mala prerušovanu sulož .. moj cyklus ma približne 30-32 dní a od 14DC do 19DC som mala hnedy silnejší výtok ktorý som pripisovala ovulácii a vtedy sme sex nemali možem byť tehotna ?
123123  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
chtěla jsem se zeptat uz tri dny mam hnedy vytok je cim dal vic a dnes je naruzoveli az cerveny ale menstruace to není beru HA jsem na zacatku 8 tablet vybrano nevite co to muze byt lekar mi napsal zatím ascorutin a nepomaha
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
Jedná se o v.s. krvácení z průniku.Nevím ,jakou HAK berete/mono , bi, trifazickou,kombifazickou/.Nevím , kdy Vám byl proveden cytotest/vyloučení infkece pochvy, prekancerozy čípku děložního., vliv kouření, děložní myom /.Vhodné je nejméně 2 měsíce vyčkat.V případě bude -li slabé krvácení pokračovat/nebo hnědý výtok/ přikročíme ke změně antiko.Volíme přípravek s vyšší dávkou estrogenů.

Reakce na MUDr. Miloš Debnár

anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Dobrý den doporučuji : GAN QI YU JUE I. - Čaj při stagnaci Qi Jater
Snad jsem někomu pomohla.
Přeji hezký den

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí