Streptokok v pochvě a krvácení

Streptokok v pochvě a krvácení

Kristýna  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, už 3/4 roku mě trápí 2 záněty - buď močový nebo v pochvě. Před pár dny mi moje obvodní doktorka řekla, že moč je v pořádku, proto jsem se rozhodla, že teď vyléčím vaginální zánět. Výsledky co dnes paní doktorce přišly, ukázaly že mám streptokoka, proto bych se chtěla zeptat, jestli s tím souvisí i to že od včerejška mi teče z pochvy trochu krve (ale menstruaci ještě nemám dostat), bolí mě břicho a při sexu mě bolí děložní hrdlo. Je to moc vážné a můžu být neplodná? A jestli pak při případných lécích mám používat nějaké doplňkové léky, jako např. když jsem u léčby močového měchýře používala kanadské brusinky. Děkuji za odpověď.
terreza  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Tak přesně tenhle problém mě trápí taky, asi před měsícem jsem se léčila na zánět v pochvě, chvíli se zdálo, že to bude dobrý, ale pak po cca 14 dnech mi asi čtyři dny taky tekhla krev a bolelo břicho. Přesně to vypadalo jako menstruace, která měla přijít asi až za 14 dní. Zítra se dozvím víc, objednala jsem se na kontrolu. A sex jsem pro jistotu vynechala úplně - ted do té doby než budu vědět co to je a zbavím se toho :-) Nechci nic podceňovat.. Až se dozvím co to je, tak dám vědět..

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí