Opakované výtoky

Opakované výtoky

zuzka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den...nevim jak začít a vím,že mi přesně neřeknete co by to tak mohlo být,ale zkusim to vysvětlit..mám prvního sex.partnera a od mala jsme nic takového neprožívala a neměla takové starosti...když jsem měla styk ze začátku tak se půl roku nic nedělo..ale ted strašně trpím výtokama..jednou to byli kvasinky v tom i svedění,ale od te doby nic takového jako svědění neprožívám,mám výtoky a jemně mě bolí spodek asi pánev..hodněkrát jsme měli s partnerem masti,prášky a já čípky..přítel už nic nemá,ale ja..už mě to strašně štve a ani nemám díky tomu náladu..myslím si že ani lékař pořádně neví co to je za bakterie..nenosit tanga.mín sladkého,nosit volne oblečení,mýdlo speciální opravdu mi nic nezabírá...v pochvě když s podívám vidím,nevím jak to popsat bílé kousky..ale vím že kvasinky to nejsou...nějaká bakterie prý jsem nějak háklivá na přítele a bakterie se potřebujou zničit ale to jsou tak moje 4 čípky..už nemám sílu...když se spolu s partnerem milujeme tak si musíme i když beru prášky dávat pozor aby to do mě nepustil protože mě to pak pálí..prosím nevíte co by to tak mohlo být za bakterie které pořád nejdou zničit..moc děkuji
MUDr. Jaroslava Marková  |  Basic member  |  Praktické lékařství pro dospělé  |  Praha
  • 168 odpovědí
  • 8 Likes
Dobrý den, myslím,že to budou kvasinky a možná i nějaké další bakterie, ale po léčbě , kterou jste prodělala- bez efektu a při takto vleklém průběhu vám doporučuji hledat alternativní metody léčby, zvláště změnu výživy, detoxikaci střev- najděte někoho, kdo se tím zabývá. Je možné, že se podílí i psychické faktory. Jste ve vztahu s partnerem spokojená? Chronické výtoky trápí mnoho žen, řešení může být obtížné a může trvat delší dobu než najdete to pravé.
verus  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den chci se zeptat.mam opakované gynekologické záněty a pomohly mi tobolky polygynax ale sotva jsem je dobrala tak mi začíná znovu řezání a jde mi to do kříže.léčím se již 3měsíc,mam marodní můj lékař si už neví rady.mohu brát znovu polygynax?beru k tomu wobenzym 2krát 8 tablet.
jůca  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den,chci se zeptat.mám výtok a nevím jestli je to normální,vadí mi,nemůžu kvůli němu ani sportovat,běhat ani nic protože vždycky mi to jakoby skápne ten výtok,nemůžu nosit ani tanga,i při sexu s partnerem nám to vadí a on je pak celý od toho výtoku a mě to přijde trapné,už nevím co mám dělat,doktorka mi dělala výtěr pak mi dala nějaké antibiotika pro mě i mého přítele a vaginální čípky ale nic nepomohlo,děkuji
Lenka6  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, měla bych prosbičku, několik dní před menstruací mam výtok,vim že je to asi normální, ale začalo to před půl rokem. Někdy mi bolí v podbřišku a někdy je ten výtok jakoby sražený,je býlí.Někdy to i pálí.Nevim co to je. Docela mě to trápí. Antikoncepci neberu. Nevíte co to může být??děkuji
Mgr. Daniela Šimonová  |  Basic member  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
Některé ženy takovou potíž bohužel mívají. Zkuste se v těchto dnech vyhýbat sladkostem a nenoste neprodyšné prádlo a punčocháče. Vlivem změny hormonální křivky se často pomnoží bakterie vyvolávající plíseň a víše zmíněné faktory jim napomáhají k růstu.
Adéla  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
vždy jsem měla pár dní před začátkem menstruace problém s výtokem, který byl často až bílý. Je to asi dva měsíce, co mám výtok téměř permanentně a i mě často bolí v podbřišku. (Dříve jsem prodělalla zánět, který už je ale zaléčený). Byla jsem i na preventivním vyšetření u mé doktorky, ale stěry byly v pořádku. Chci se zeptat, na co vše se gynekologické stěry testují - kromě gynekologických infekcí například i na chlamidii, syfilis či kapavku? ... Pročítám různé články na internetu, a tak mě napadá cokoliv ... Děkuji za odpověď, Adéla
anickadol1  |  návštěvník  |  Trencin
  • 19 odpovědí
Dobrý den. Na výtoky doporučuju čaje TČM. Jsou velmi účinné. Pokud máte zájem, napište mi na mail: anickadol1@seznam.cz .
janickajoe  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, vždy, když jsem nemocná nebo nachlazená (mám nejspíše chronickou rýmu), tak se mi dělá výtok typický hrudkovitý, bez zápachu, je ho málo, na prádle jde jen patrně zaznamenat a nesvědí spíše až po hodně delší době. Byla jsem 2x na stěrech a nic nenašli ani kvasinky, které sem vždy poznala, kvůli úmornému svědění. Vždy mi pomohl canesten a jiné léky a teď nic. Nevím, co to může být ... Děkuji předem za odpověď

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí