Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zápach po pohlavním styku - Záněty v gynekologii - Diskuze

Zápach po pohlavním styku

Zápach po pohlavním styku

sarah  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobré dopoledne,

mé problémy začali s novým partnerem a pro mě novou intezitou sexu..Začala jsem mít problémy se zápachem při a po styku..Byla jsem na gynekologii, měla jsem kvasinky, byla jsem přeléčena, pak opět a to už že nic, opakovala se to takhle kolikrát, vždy pro jistotu napsány čípky, ty jsem měla ted naposledy na 12 dní,takové žluté,už si nepamatuji,protože se snažíme o miminko,tak snad že by neměly ublížit,pak jsem dostala menstruaci a včera po sexu jsem to cítila opět, už se mi z toho chce brečet,přijdu si jako špínavka :-/ partner již byl na vyšetření,on je zdráv,říkají,že kvasinky on nemůže mít..Podotýkám ještě,že mě to nepálí, nesvědí, výtok nemám, pouze mi přijde,že jsem suší a ten příšernej zápach,jako kdybych se neumývala :-/ achjo,nechci už prášky, chci mimiko, nechci čekat další a dašlí cyklus..vždy to mám,když se třeba milujeme 4x za den, nemůže to mít nějaký vliv? prosím poraďte..

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí