Pálení kůže na dlaních nohou a intimních partiích

Pálení kůže na dlaních nohou a intimních partiích

lulisek555  |  návštěvník  |  Praha
Je mi 17 let a poslední dva dny mi začala svědit a pálit pokožka v oblasti rukou, stehen, chodidel a intimních oblastech.. Nejdříve mi začali svědit a pálit stehna a pokaždé kdy sem se poškrábala vylezly takové pupínky které za pár minut zase zalezli. Tak jsem si zkusila namazat Zinkovou mast a ta pomohla jen na pár minut. O pár hodin později mi začali svědit dlaně a prsty takovím způsobem že mě to vzbudilo ze spánku tak sem si ruce namazala Niveou. Ráno sem měla dlaně uplně oloupané, jenomže mi dlaně svědit a pálit nepřestali ba naopak. Potom mi začali svědit a pálit chodidla v oblasti nártů. Také sem to samé začala cítit i v oblasti vagíny, cítila sem svědění a pálení a po krátké sprše mi natekl poševní vchod (4 den mám menses). Celý den je mi špatně, hodně se potím a bolí mě hlava.. také jsem hrozně ospalá. Co by to mohlo být? Musím se přiznat že mi před pár týdny doktoři řekli že že mám zánět močového měchýře a neléčila jsem to. Taky sem začala mít před cca 2 týdnama problémy s rýmou adýcháním, v nose se mi udělaly strupy a chvílema mi při každém nádechu něco tlačilo v plicích a bylo mi na zvracení, nejhorší to bylo když sem byla někde v parku apod.. Moc děkuji za radu

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kamarádka mě objednala k jejímu kolegovi, který když viděl s čím jsem prisla, rovnou mě posílal do nemocnice. Najednou se z druhé ordinace otevřeli dveře kde staly doktorka se sestřičkou, která si mě vzala k sobě. Obě js... Více 

Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Související videa

Doktor ve Vašem okolí