Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vyrážka na předloktí a kolenou - Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Diskuze

Vyrážka na předloktí a kolenou

Vyrážka na předloktí a kolenou

Lenka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Tvoří se mi na loktech a kolenou takové vyrážky/pupínky. Po stlačení vytéká voda ( není to hnisavé ) . A zase se znovu utvoří. Někdy to svědí, někdy bolí. Byla jsem na odběru kůže, Lupénka to není. Kožní mi řekla, že je to nějaké DHD. a že se to nedá léčit. Předepsala mi různé masti ( míchané v lékarně ). Zahojí se to, ale zase se to utvoří. Jsem z toho nervózní, protože je to vzhledově nepříjemné, a proto se zkouším obrátit na Vás, jestli jste se s něčím podobným už nesetkali a neporadili mi jak se toho zbavit. Děkuji moc za každou radu. S pozdravem Lenka.
Dominik  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Tak to je super... přes noc se mi udělala věc na předloktí, která vypadá na chlup stejně.... Jsem šťastný, že už v 15ti letech mám nevyléčitelnou kožní nemoc

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Kamarádka mě objednala k jejímu kolegovi, který když viděl s čím jsem prisla, rovnou mě posílal do nemocnice. Najednou se z druhé ordinace otevřeli dveře kde staly doktorka se sestřičkou, která si mě vzala k sobě. Obě js... Více 

Léčba atopického ekzému a jiných dermatitid - Související videa

Doktor ve Vašem okolí