Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bradavičky na penisu - Léčba bradavice (verrucae) - Diskuze

Bradavičky na penisu

Bradavičky na penisu

PhoebeTonkinfan  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Dobrý den, rád bych se na něco zeptal.
Všiml jsem si, že mám v oblasti předkožky takové drobounké bílé útvary, které připomínají akné nebo jakési tečky a které jsou blízko u sebe a na internetu jsem si přečetl, že to můžou být genitální bradavičky. Mně je ale teprve 16 a neměl jsem dosud pohlavní styk.
Myslíte si, že by se mohlo jednat o nějakou pohlavní chorobu (třeba ten vir HPV), i když jsem panic? Popřípadě je výskyt takových výrůstků v mém věku normální??
PS: Ještě bych dodal, že po obvodu žaludu mám takové bílé šupinky. Ale není to moc výrazné.
Děkuji za odpověď.
Canadian Medical  |  Basic member  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
Drobounké bílé tečky až pupínky na předkožce budou nejspíše, vzhledem k Vašemu věku a absenci sexuálního kontaktu, mazové žlázky tedy přirozený fyziologický jev, kterým jsou také drobné papulky kolem žaludu.Přesnou diagnózu však lze stanovit pouze při klinickém vyšetření. Drobné papulky na genitálu mohou být projevem i jiných kožních onemocnění a dle popisu to nelze odlišit.
Rádi Vás vyšetříme.

S pozdravem

MUDr. Daniela Vaňousová
Canadian Medical Care
Drake  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Rád bych se zeptal co by mohli znamenat miniaturní bradavičky na žaludu. Nalezl jsem přibližně dvě. Mám stálou partnerku, která má ale poměrně často bílí výtok. Prosím o radu. Děkuji.
Esthé Laser Clinic  |  Basic member  |  Praha
  • 27 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,
doporučuji návštěvu Dermatovenerologické kliniky, kde se po následném provedení důležitých diagnostických vyšetření určí přesný původ Vašich obtíží a další terapeutický postup.
S podzravem,
MUDr. Kubátová

Reakce na Esthé Laser Clinic

dmjrider  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,
jelikoz tady nikde nejde vytvorit sve vlastni tema a porad me to nekam presmerovava, tak to napisi sem.

Mam takovy problem. Na mem prirozeni se objevil takovy pupinek nebo nevim jak to nazvat. viz. foto:
http://2i.cz/8ea11c36e5

Je tvrdsi a kdyz ho zmacknu, tak z nej obcas vytecene takova bila hmota jako kdyz si vymacku "jebak" na obliceji. Co to je? Dekuji
Tomáš  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám nejspíš stejný problém jako v úvodu článku. Na internetu jsem si našel na stránkách zdn.cz foto se stejným problémem a nazývalo se to Papillae coronae glandis. Byl jsem s tím už i na kožním kde mi doktorka řekla že je to zcela normální a že to takhle někteří prostě mají a že to časem zmizí. Ovšem to mi řekla v 15 a nyní je mi 21. Problém stále přetrvává. Dosti mi to vadí jak v sexuálním životě tak celkově. Doktorka řekla že to není nakažlivé a partnerka si na to musí zvyknout také že případná léčba dusíkem by byla bolestivá a stejně by se to vrátilo. Ovšem technika už za tu dobu určitě nějak pokročila tak by mě zajímalo zda-li je možnost se toho nějak nenávratně zbavit? Děkuji za odpověd.
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Je to zcela normální, partnerce musíte vysvětlit, že se jedná o zcela normální záležitost a že se o condylomatabradavičky/ nejedná!

Reakce na MUDr. Anna Kinkorová

sirus 88
sirus 88  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den potreboval bych poradit. Jedna se o bile pupinky na predkozce pod zaludem. Mam strach ze by se mohlo jednat o nejake virove onemocneni. Dekuji za odpoved.
jinjik  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
mám u kořene penisu pár menších bradavic a také mam jednu pod předkožkou a na uzdičce.
Chytil jsem to od přítelkyně, která má problémy s HPV virem a půjde na menší zákrok.

Již jsem měl jednu bradavici pod předkožkou a dermatoložka pouze namazala něčím a zmizelo to.

Rád bych se zeptal jestli jsou nějaké masti volně přístupné v lékárně proti těmto bradavičkám ať nemusím opět k doktorovi. Můžete mi nějaké konkrétní doporučit prosím.?

Děkuji.
poučení1  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
:( zdravím i já mám problém z bradavicemi jeden se mi udělal přímo na žaludu a dva na predkožce byl jsem na zákroku provedena kryalizace N2 doktor pověděl to nic není protože jsem měl vítr v kalhotech a smrtelně nahnáno co to je ale oběvil se další problém a to reakce sliznice na počkození daných míst neustále vlhčilo tím se způsobila drobná nová infekce jakož by se dalo říci kvasinková infekce šedivý povlak na žaludu a drobné nažloutlé kousky maziva se zápachem lehké svědění i pálení a to mě doktor nevaroval tak zkouším touhle cestou pro odpověď

bez doporučení zatím používám canesté ale než jsem šel na zákrok tak sem ho použival i před tím pač jsem si myslel že to je nejprve nějaká lehká infekce teď už to bude dá se říci třetí týden použití canesté a podle návodu užití je maximální doba 3 max 4 týdný poraďte prosím jakou mast antibakterialní sklydňující používat na střídání místo canesté než pujdu na kontrolu samozřejmě budu doktora informovat o vedlejších problémech po zákroku telefonicky a při obědnané návštěvě ..jen se znažím řešit problém který vznikl.. děkuji předem :( ps:: více hlav více ví
detoxek  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
dobry den chci se zeptat zda jde odstranit papilae coronae glandis diky za info
Roberto85  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Je to tohle?

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí