Moluska - léčba

Moluska - léčba

Markéta M.  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Moje dvouletá dcera má na těle molusky,a dočetla jsem se, že lze koupit přípravek Infectodell,a nanášet přímo na molusku 2xdenně!
Chci se zeptat,protože jsem se tady nedočetla,jestli máte s tím někdo dobré zkušenosti,jestli se to tím vyléčí a nevrací,nebo máme raději rovnou jet na kožní!Přeci jenom jsou jí jen dva roky,připadá mi to jako šetrnější způsob,protože malá si to nenechá ani zkontrolovat.Pokusila jsem se dvě seškrábnout a hned vymýt a vydezinfikovat,ale od té doby mi to nechce ani ukázat.Děkuji za odpověď M.M.
MUDr. Anna Kinkorová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Praha
  • 74 odpovědí
  • 5 Likes
Je to potíž, nejlepší je najednou všechna moluska zlikvidovat exkochleací,ale to se ne vždy podaří pro nespolupráci dítěte je to bitva!
Infectodel funguje ale opět musí dítě alespon trochu spolupracovat roztok musí na bradavičce zaschnout a přeci jen trochu štípe.Na kožní jděte a tam se domluvte na postupu.
Mar  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, já už bych na kožní nešla, synovi to seškrábávali a bylo to peklo. Raději budu volit alternativní léčbu. Prý existují homeopatika, tak to buddu zkoušet. Hlavně už ne tohle..

Související recenze a zkušenosti

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí