Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bradavice na penisu - Léčba kondylomat accuminat a jiných bradavic - Diskuze

Bradavice na penisu

Bradavice na penisu

Nick  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den,
Asi před týdnem jsem si všiml útvaru na předkožce penisu. Je vystouplý, trochu tmavší, nebolí ani nesvědí. Rád bych se zeptal, zdali se jedná o genitální bradavici.
MUDr. Martin Drábek  |  Basic member  |  Urologie  |  Brno
  • 28 odpovědí
  • 16 Likes
Dobrý den,
nemá to typický vzhled kondylomu (genitálních bradavic), ale takto malé léze nemusí být ještě zcela vyvinuty. Každopádně bude jistější lézi odstranit. Lze to udělat ambulantně v lokální anestezii.

Přeji hezký den.

Martin Drábek
XXXXXXXXXXXXXXXX
Premier Clinic  |  Basic member  |  Praha
  • 6 odpovědí
  • 54 Likes
Dobrý den,

podle fotky to na kondylom nevypadá, nicméně bez osobního vyšetření to nelze s jistotou potvrdit. Na odstanění genitálních a jiných typů bradavic se specializuji a provádím jej pomocí CO2 laseru, který má rychlou rekonvalescenci, nejnižší riziko recidivy či zcela minimální riziko vzniku jizvy a dalších komplikací.

Zdraví MUDr. Jana Votrubová, PhD. - vedoucí dermatoveneroložka Premier Clinic, Praha 1
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Petr Velčevský  |  Basic member  |  Dermatovenerologie
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
dle fotky by se mohlo jednat o hypertrofovanou mazovou žlázu ale i genitální bradavici.
Jsem přesvědčen o tom, že to půjde odstranit laserem.
Takovéto zákroky dělám již více jak deset let.
Zdraví
Petr Velčevský - dermatovenerolog

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Tímto bych ráda poděkovala doktorce Řeháčkové, ke které se vždy ráda vracím se svými nedokonalostmi, a ona mi je pomáhá vyřešit, za její úžasný přístup, znalosti, dobré rady a neuvěřitelnou ochotu. Tentokrát jsem však by... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí