Kondylomata se stále vrací

Kondylomata se stále vrací

Hany  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den.
Jsem na pokraji sil. Poslední rok řeším condylomata, která se objevují kolem řitního otvoru a to neustále. Docházím na dusík 1x za 14dní. Byla jsem na imunologii, kde mi řekli, že nejsem na nic alergická a nic mi dle výsledku vážnějšího není. Podstupuji zároveň Baronovu ligaci cca 1 x měsíčně. Co mě ale provází a to dlouho předtím je svědění, otékání těla . Je to už neúnosné budit se ve tři ráno, že se škrábu na zádech a to že velmi. Budí mě v noci i přítel, kterého škrábání ruší. Dnes jsem v práci celá otekla a zčervenala od hlavy po paty. Pak jsem se u doktorky dozvěděla, že to je nějaká alergická reakce, tak už nevím, ale k večeru už mě zase všechno kouše. Mám docela poslední dobou veliké psychické vypětí a už si nevím rady. Je tu nějaká možnost? Ráda? Pomoc? Prosím a děkuji zároveň za odpověď. Mmj. Je mi 33. Jsem čistotná a mám stálého partnera, který má aspergerův syndrom, takže o podvádění tu nemůže být řeč. Tak čím to prosím může být?
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, vypadá to nejspíše na alergickou reakci, ale blíže Vám nepovím. Svrab mít nemůžete? Ten většinou svědí večer po zahřátí na lůžku. Jestli je to ale alergická reakce, měla byste užívat přechodně kortikoidy a Dithiaden na noc, ten je i proti svědění.
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Tímto bych ráda poděkovala doktorce Řeháčkové, ke které se vždy ráda vracím se svými nedokonalostmi, a ona mi je pomáhá vyřešit, za její úžasný přístup, znalosti, dobré rady a neuvěřitelnou ochotu. Tentokrát jsem však by... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí