Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Květákový útvar u poševního vchodu - Léčba kondylomat accuminat a jiných bradavic - Diskuze

Květákový útvar u poševního vchodu

Květákový útvar u poševního vchodu

stone  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den, prosím Vás o vysvětlení, zda se nejedná o kondylomata a zda je ten květákový útvar normální anebo se také jedná o něco podobného. čeká mě konizace čípku - výsledek cytologie HSIL, výsledek na HPV teprve bude. Může to s tím souviset? Gynekoložka mi neřekla, že by se jí něco nezdálo, ale taky si nejsem jistá zda to viděla. Není to vždy vidět, spíše před menstruací, když je vagína prokrvená tak to začne vylézat. Jak se to dá léčit? Děkuji za odpověď.
Lusylla  |  návštěvník  |  Overijssel
  • 1 odpovědí
Dobrý den, nemohu poradit, ale mám ten stejný problém. Dotaz je staršího data, ale i tak. Dostala jste nějakou odpověď? Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Tímto bych ráda poděkovala doktorce Řeháčkové, ke které se vždy ráda vracím se svými nedokonalostmi, a ona mi je pomáhá vyřešit, za její úžasný přístup, znalosti, dobré rady a neuvěřitelnou ochotu. Tentokrát jsem však by... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí